Staigmena Bundeslygoje: „Eintracht“ nustebino „Bayern“ penkiais įvarčiais | Diena.lt

STAIGMENA BUNDESLYGOJE: „EINTRACHT“ NUSTEBINO „BAYERN“ PENKIAIS ĮVARČIAIS

• 0

Frankfurto „Eintracht“ futbolininkai 5:1 sutriuškino dešimtyje likusią Miuncheno „Bayern“ komandą per Niko Kovačo sugrįžimą į miestą.

N.Kovačas treniravo Frankfurto komandą anksčiau, bet šeštadienį Vokietijos čempionato rungtynėse jis patyrė pažeminimą, atvykęs jau kaip „Bayern“ treneris.

„Net ir su vienu žaidėju, neturėjome pralaimėti čia 1:5. Tai nuvilia“, – sakė N.Kovačas, kurio kėdė Miunchene vis labiau dreba.

„Kaip aš jaučiuosi nėra svarbu, – paklaustas apie įtampą klube sakė treneris. – Klauskite tų, kurie priima sprendimus.“

Šeštadienį Jerome'as Boatengas buvo pašalintas iš aikštės jau 10 minutę, pargriovęs Goncalo Paciencią paskutinės vilties pražanga.

Teisėjas buvo parodęs į 11 metrų žymę, nes G.Paciencia krito baudos aikštelėje, bet pakeitė ir nurodė baudos smūgį po vaizdo įrašo peržiūros.

Filipas Kostičius pelnė įvartį 25 minutę, Djibrilas Sow po devynių minučių pavertė rezultatą 2:0.

Robertas Lewandowskis išsilaisvino iš dviejų gynėjų ir įvarčiu 37 minutę sušvelnino rezultatą. Bet Davidas Abrahamas, Martinas Hintereggeis ir G.Paciencia pelnė po įvartį antrajame kėlinyje.

Net ir su vienu žaidėju, neturėjome pralaimėti čia 1:5. Tai nuvilia.

Šis pralaimėjimas nusmukdė „Bayern“ (18 taškų) į ketvirtą vietą, atsilikus 4 taškais nuo lygos lyderio Mionchengladbacho „Borussia“ (22 taškai), kuris 2:1 įveikė Lėverkuzeno „Bayer“ išvykoje.

Dortmundo „Borussia“ (19 taškų) komanda yra antra, šeštadienį 3:0 nugalėjusi iki šiol be pralaimėjimų žingsniavusią „Wolfsburg“ ekipą.

Trečias žengia „Leipzig“ (18), net 8:0 sutriuškinęs „Mainz 05“ futbolininkus.

Dviejų Berlyno klubų dvikovoje „Union Berlin“ 1:0 palaužė Berlyno „Hertha“ likus savaitei iki 30-ies metų sukakties, kai buvo nugriauta Berlyno siena, skyrusi Rytų ir Vakarų Vokietiją.