„Sūduva“ Čempionų lygos atranką pradėjo lygiosiomis su „Crvena zvezda“ | Diena.lt

„SŪDUVA“ ČEMPIONŲ LYGOS ATRANKĄ PRADĖJO LYGIOSIOMIS SU „CRVENA ZVEZDA“

  • 0

Nors antradienio vakarą Marijampolėje pylė kaip iš kibiro, įvarčiais ARVI futbolo arenoje nelijo. „Sūduva“ pagirtinai kovojo su praėjusį sezoną Čempionų lygoje žaidusia Belgrado „Crvena zvezda“ ir pirmąjį atrankos etapą pradėjo lygiosiomis 0:0.

Belgrado klubą audringai palaikė apie 100 sirgalių, atvykusių iš Serbijos, kurie kartais buvo garsesni ir už „Sūduvos“ palaikymo komandą.

Pirmasis kėlinys praėjo be įvarčių ir pavojingesnių progų. Tik kėlinio pabaigoje marijampoliečius išgąsdino pavojingas El Fardou Beno smūgis, kai šis smūgiavo iš toli ir kamuolys praskriejo visai šalia vartų.

Įdomiausias veiksmas prasidėjo komandoms sužaidus valandą. Tada „Sūduva“ sukūrė dvi išties pavojingas progas, kurios galėjo virsti įvarčiais. Pirma, Ovidijus Verbickas smūgiavo galva ir serbus išgelbėjo tik vartininkas Milanas Borjanas.

67 minutę auksinį „Sūduvos“ šansą iššvaistė Samiras Kerla, kuris nepataikė į vartus iš kelių metrų.

Baigiantis rungtynėms marijampoliečiai sukūrė dar kelias pavojingas progas, bet „Crvena zvezda“ apsigynė.

Marijampolės ir Belgrado ekipos praėjusį sezoną buvo susitikusios antrajame Čempionų lygos atrankos etape ir tada „Crvena zvezda“ šventė triuškinančią pergalę 5:0.

Praėjusį sezoną „Sūduva“ pasiekė Europos lygos atrankos atkrintamųjų etapą, o Belgrado klubas žaidė pagrindiniame Čempionų lygos turnyre.

Atsakomosios pirmojo Čempionų lygos atrankos etapo rungtynės vyks liepos 16 dieną Belgrade.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS