„Sūduvos“ legionierius R. Cicilia: turime siekti gero rezultato su „Celtic“ | Diena.lt

„SŪDUVOS“ LEGIONIERIUS R. CICILIA: TURIME SIEKTI GERO REZULTATO SU „CELTIC“

  • 0

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Rigino Cicilia taip pat nekantriai laukia ketvirtadienio rungtynių su Glazgo „Celtic“ (Škotija). Futbolininkas teigė, kad toks susitikimas yra lyg svajonės išsipildymas.

„Prisimenu, kaip, berods, 2013 metais žiūrėjau jų rungtynes su „Barcelona“ (Ispanija) Glazge. Jie laimėjo 1:0 ar 2:0 prieš Lionelį Messi ir visus tuos žaidėjus. Tai buvo netikėta, - mintis apie artėjančias rungtynes dalinosi puolėjas. - Dabar mes žaisime su jais. Tai yra lyg svajonės išsipildymas. Bus sunkios, bet įdomios rungtynės, reikia mėgautis tokiomis akimirkomis“.

Tris įvarčius į Nikosijos „Apoel“ (Kipras) vartus šiemet įmušęs aukštaūgis futbolininkas tikisi, kad „Sūduvai“ pavyks pasižymėti ir kovojant su „Celtic“.

„Pirmąsias rungtynes žaisime namie. Turime siekti gero rezultato, stengtis įmušti, kaip su „Apoel“, ir nepraleisti, - svarstė R. Cicilia. - Nežinau, ko tikėtis išvykoje, tačiau tai bus nuostabu. Ir labai sunku. Išvykoje bus daugiau gynybos nei puolimo, todėl namie turime kurti daugiau spaudimo ir stengtis įmušti“.

Lietuvos čempionas laukia, kad per ketvirtadienio rungtynes Marijampolės „Arvi“ futbolo arenos tribūnose bus labai daug žmonių, kurie palaikys „Sūduvą“.

„Visa komanda prižada sunkiai dirbti ir siekti gero rezultato. Tikimės, kad atvyksite į stadioną ir palaikysite mus. Mums tai būtų labai malonu“, - tokiais žodžiais į futbolo gerbėjus kreipėsi puolėjas.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS