UEFA Čempionų lyga startavo „Napoli“ ir „Bešiktaš“ lygiosiomis | Diena.lt

UEFA ČEMPIONŲ LYGA STARTAVO „NAPOLI“ IR „BEŠIKTAŠ“ LYGIOSIOMIS

• 0

Pirmose antradienio vakarą jau įvykusiose UEFA Čempionų lygos rungtynėse susirėmė B grupės lyderės – Stambulo „Bešiktaš“ ir „Napoli“. Mačas baigėsi lygiosiomis 1:1.

78-ąją rungtynių minutę „Napoli“ gynėjas Nikola Maksimovičius baudos aikštelėje sužaidė ranka ir teisėjas skyrė 11 metrų baudinį.

Jį realizavo „Bešiktaš“ puolėjas iš Portugalijos Ricardo Quaresma.

Vis dėlto praėjo vos trys minutės ir 82 min. rezultatas jau buvo lygus, kai pasižymėjo Marekas Hamšikas.

Prieš dvi savaites pirmose tarpusavio rungtynėse Neapolyje pergalę po itin atkaklios kovos 3:2 šventė „Bešiktaš“ futbolininkai.

Per abu komandų susitikimus – mušti trys baudiniai. Pirmose rungtynėse buvo skirti net du baudiniai – abu mušė Neapolio klubo žaidėjai, tačiau realizavo tik antrąjį.

Antradienio vakarą B grupėje dar vyks rungtynės tarp Lisabonos „Benfica“ ir Kijevo „Dinamo“ klubų – mačas vyks Portugalijoje.

1. „Napoli“ 4 2 1 1 9:7 7
2. „Bešiktaš“ 4 1 3 0 9:5 6
3. „Benfica“ 3 1 1 1 5:5 4
4. „Dinamo“ 3 0 1 2 2:5 1