V. Urbonas prieš akistatą su Portugalija: daugiau dėmesio – savo žaidimui | Diena.lt

V. URBONAS PRIEŠ AKISTATĄ SU PORTUGALIJA: DAUGIAU DĖMESIO – SAVO ŽAIDIMUI

  • 1

Lietuvos rinktinės treneris Valdas Urbonas prieš antradienio dvikovą su Europos čempione Portugalija sakė, kad daugiau galvoja kaip pagerinti savo žaidimą, o ne garsius varžovus.

„Jaučiame didelį susidomėjimą, kuo arčiau – tuo didesnis ažiotažas. Po rungtynių su Ukraina turėjome atstatyti jėgas, išsigydyti mikrotraumas. Turime problemų, nes nėra daug pasirinkimo. Dėl kai kurių žaidėjų išlieka daugtaškis. Bet svarbu, kad vyrų akyse matau užsidegimą. Ne taip dažnai Lietuvoje būna futbolo šventės“, - konferencijoje žiniasklaidai sakė V. Urbonas.

Pasak jo, Portugalijos rinktinė – pasaulinės klasės komanda ir tai, kad ji Europos čempionato atrankos grupėje kol kas nėra pirmoje vietoje, nesumenkina jos statuso. „Portugalija yra TOP komanda, jos buvimas kažkur kitur apart pirmos vietos yra laikinas dalykas. Nesame favoritai, bet stengsimės sutrukdyti, sukelti kuo daugiau problemų Portugalijai. Tačiau atvirai kalbant, mes labiau koncentruojamės ne į varžovus, o į savo žaidimo organizavimą, žaidimo principus, ką galime priešpastatyti prieš tokią stiprią rinktinę“.

Treneris teigė suprantantis, jog po rungtynių su Ukraina dėl Lietuvos rinktinės startinės sudėties kilo daug klausimų ir pasikartojo, kad to nevadintų eksperimentu.

„Galbūt viskas žiniasklaidai nebuvo žinoma. Tiesiog sudėtyje atlikti tokie pakeitimai, kad išeitų žaidėjai, kurie yra pilnai pasiruošę žaisti. Rytojaus rungtynėse taip pat išeis tie, kas yra geriausiai pasiruošę. Tikiu, kad jie reikiamai ir tinkamai atliks savo pareigas“, - pažymėjo V. Urbonas.

Treneris atskleidė, jog antradienio vakare rinktinės vartus gins Ernestas Šetkus. Dvikovoje su Ukraina vartininko poziciją užėmė Emilijus Zubas.

„Varžovų pristatinėti nereikia, tai aukščiausio lygio komanda. Stengsimės atiduoti visas jėgas, parodyti geresnį žaidimą nei rungtynėse su Ukraina ir tikimės geresnio rezultato. Sieksime padovanoti Lietuvai šventę“, - kalbėjo E. Šetkus.

Jis teigė, jog portugalų žaidėjų analizei skyrė tokį patį dėmesį, kaip ir kitiems varžovams: „Prieš kiekvienas rungtynes su vartininkų treneriu analizuojame atakuojančius žaidėjus, jų tendencijas. Ne išimtis ir Portugalijos žaidėjai.“

Paklaustas apie Cristiano Ronaldo, patyręs vartininkas pabrėžė būsimo varžovo kapitono profesionalumą. „Daugelis žino, kiek Cristiano Ronaldo sunkiai dirba, nors jau ir yra geriausias, ar vienas iš geriausių. Jis vis tiek nesustoja, kasmet tobulėja. Bandysime jį neutralizuoti, - sakė E. Šetkus. - Bet nereikia pamiršti, kad Portugalijos rinktinėje yra ir gerų kitų žaidėjų“.

Lietuvos ir Portugalijos rinktinės susitiks antradienį nuo 21 val. 45 min. Rungtynes tiesiogiai transliuos LRT televizija.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Da

aš negaliu suprasti,ką ir sakyti juk lietuva turėjo savo futbolo komandas, juk buvo tokia makabi , žydu, komanda foto, 19281927m1930 tėvas ir dėdes du žaidė už kauno makabi futbolo komandas, puse senamiesčio kauno limos aikštynas buvo, prie nereis galima būtų visas pavardes vardinti, futbolistu, o kur buvo dviratininkai, pas mano tėva buvo 5 broliai ir mamos gymines buvo 4broliai juk, žaidė ir krepšini ir futbola ir minė dviračius visi buvo sportininkai, o po to mes pas tėvus gymem ir užaugome buvome keturi broliai ir trys seses mokesi kauno jezuitu gimnazijoj, senamiesčio, ir visi buvome sportininkai, man net teko žaisti už uralo ural mašo futbolo komanda savo laiku, tarnaudamas armijoj, o kiti juk žaidė, ir futbola ir seses rankini, futbola su abke macežinsk, žaidė bratka rankini, buvo ir sunka atlietas bratka štanga mėtė, ir kitas bokso pirštynes pas zabora devėjo ringe, buvo gražus laikai kaip buvome jauni, o dabar senatvė, atėjo nelaukta jau po 80 metu ir viresniu už manę yra

SUSIJUSIOS NAUJIENOS