„Žalgirio“ čempioniškos ambicijos blėsta: prarado taškus Vilniaus derbyje | Diena.lt

„ŽALGIRIO“ ČEMPIONIŠKOS AMBICIJOS BLĖSTA: PRARADO TAŠKUS VILNIAUS DERBYJE

  • 0

Jau 3-ąją dvikovos minutę po tolimo Donovano Slijngardo perdavimo meistriškai kamuolį per vartininką perkėlė Andrija Kaludžerovičius.

Emocingai vykusiame mače 21-ąją minutę kaip reikiant sukipišavo D.Slijngaardas ir „Riterių“ lyderis Donatas Kazlauskas, tad mačo arbitras Robertas Valikonis abu „peštukus“ išvarė iš aikštės.

Baigiantis kėliniui pakiliai rungtyniavę šeimininkai sugebėjo rezultatą išlyginti – Mindaugas Grigaravičius suklaidino varžovą, įsiveržė į baudos aikštelę bei puikiai smūgiavo į tolimąjį vartų kampą.

Visgi per pertrauką „Riterių“ naujasis treneris iš Suomijos Tommi Pikkarainenas nusprendė aikštėje palikti tik tris gynėjus ir tokiu būdu pergudravo pats save.

„Žalgiris“ išretėjusia varžybų gynyba pradėjo iš karto naudotis ir 52-ąją minutę Hugo Videmontas su A.Kaludžerovičiumi apsikeitė perdavimais ir serbas antrą kartą nukreipė kamuolį į vartus.

Vis dėlto „Riteriams“ pavyko išnešti sveiką kailį. 79-ąją minutę Gytis Paulauskas išprovokavo Marko Karamarko pražangą baudos aikštelėje, o paskirtą baudinį užtikrintai realizavo venesuelietis Angelis Lezama.

Po šio mačo žalgiriečiai dviem taškais atsilieka nuo pirmaujančios Marijampolės „Sūduvos“, bet suvalkiečiai šio turo mačą su Gargždų „Banga“ dar žais vėliau.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS