„Žalgirio“ futbolininkai sutriuškino Minsko „Dinamo“ ekipą | Diena.lt

"ŽALGIRIO" FUTBOLININKAI SUTRIUŠKINO MINSKO "DINAMO" EKIPĄ

• 0

Trečiadienį LFF stadione vykusiose draugiškose rungtynėse Vilniaus “Žalgiris” 3:0 nugalėjo Minsko “Dinamo” komandą iš Baltarusijos.

Tiesa, “Dinamo” rungtyniavo ne stipriausia sudėtimi – minskiečiams daugiausiai atstovavo dublerių ekipos žaidėjai ir keli klubo peržiūroje dalyvaujantys futbolininkai.

Abiejų komandų treneriai šiose rungtynėse atliko nemažai keitimų. “Žalgirio” gretose tarp naujokų solidžiausią įspūdį paliko Darvydas Šernas. Pasirodęs antrame kėlinyje, D. Šernas nuolat kėlė įtampą prie varžovų vartų. Veržlumu išsiskyrė ir vilniečių peržiūroje dalyvaujantis olandas Donovanas Slijngaardas. Tuo metu puolėjas iš Brazilijos Eliandro, su kuriuo žalgiriečiai neseniai sudarė sutartį, paliko slogų įspūdį. Atletiško sudėjimo brazilas nepritapo komandos žaidime, neišnaudojo poros puikių progų įmušti, jam sunkiai sekėsi suvaldyti kamuolį,

Visus tris įvarčius šeimininkams pelnė lietuviai. Jau 5 min. įvartį galva įmušė Linas Pilibaitis. Antro kėlinio viduryje tokiu pačiu būdu pasižymėjo Algis Jankauskas, o baigiantis rungtynėms, įmušė ir D. Šarvydas,

Rungtynės, kurias stebėjo apie 1000 žiūrovų, neapsiėjo be incidentų. Per pertrauką grupė “Žalgirio” gerbėjų patraukė prie tribūnos, kurioje buvo įsitaisę keli “Dinamo” fanai ir pagrobė jų vėliavą. Aistras greitai numalšino policijos pareigūnai.

Dar nuo SSRS laikų tarp “Žalgirio” ir Minsko “Dinamo” fanų tvyro abipusė neapykanta. Abi pusės progai pasitaikius stengiasi pažeminti vieni kitus.