Žalgirietiškame derbyje stipresni - kauniečiai | Diena.lt

ŽALGIRIETIŠKAME DERBYJE STIPRESNI - KAUNIEČIAI

“Sveikinimai komandai, atlikusiai tai, ką ir tarėmės”, - sakė „Kauno Žalgirio“ vairininkas Marius Stankevičius. „Optibet A lygos“ 31-asis turas finišavo sostinėje emocinga dvikova tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir „Kauno Žalgirio“.

Sostinėje susidūrė praėjusio sezono Lietuvos futbolo čempionai ir vicečempionai. O vien jau tai, kaip sako vilniečių treneris Vladimiras Čeburinas, turi nuteikti komandas bekompromisei kovai.

„Kauno Žalgiris“ per pirmą mačo pusę turėjo ne vieną gerą progą pasižymėti – Gratas Sirgėdas sukirto kamuolį į virpstą, Nerijus Valskis smūgiavo į vartininką. 31-ąją minutę po Xabi Auzmendi perdavimo iš kairiojo krašto būtent N. Valskis išvedė komandą į priekį.

Vilniečių gretose geromis progomis nepasinaudojo Paulius Golubickas ir Arvydas Novikovas, maža to, pirmą pridėto laiko minutę Jurijus Kendyšas greitai užsidirbo dvi geltonas korteles.

Po pertraukos „Žalgiris“ turėjo labai gerą progą, tačiau P. Golubicko bandymą atrėmė „Kauno Žalgirio“ gretose „Optibet A lygoje“ debiutavęs Arijus Bražinskas. 70-ąją minutę už grubų žaidimą buvo pašalintas Karolis Šilkaitis.

Vis dėlto po 5 minučių Kauno ekipa padvigubino rezultatą, kai po pakelto kampinio galva taikliai smūgiavo Edvinas Girdvainis - 2:0.

88-ąją minutę už antrą geltoną kortelę buvo pašalintas Nicolasas Gorobsovas.

„Perėmėme iniciatyvą, kūrėmės progas. Kiek persirikiavome, kai varžovas liko mažumoje. Turėjome turėti drąsos žaisti, kai turi žaidėjo pranašumą, ypač kai vilniečiai dar buvo priversti spausti ir mus vytis“, - dėstė M. Stankevičius.

„Turėjome progų, bet neįmušėme, tada praleidome patys. Daug įvykių buvo. Gavome raudoną kortelę, bet rankų nenuleidome. Nors varžovas žaidė atsargiai, vengė rizikuoti, bet mes bandėme laimę prie jų vartų“, - aiškino „Žalgirio“ treneris Vladimiras Čeburinas.