ATP serijos vyrų teniso turnyre aukštesnį reitingą turinčių žaidėjų pergalės | Diena.lt

ATP SERIJOS VYRŲ TENISO TURNYRE AUKŠTESNĮ REITINGĄ TURINČIŲ ŽAIDĖJŲ PERGALĖS

• 0

Portugalijoje tęsiasi ATP serijos „Millennium Estoril Open“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 463 520 eurų.

Vienetų varžybose trečiadienį sužaisti pirmieji keturi aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales iškovojo ir visi trys pirmojo aštuntuko žaidėjai: trečias pagal skirstymą prancūzas Benoit'as Paire 6:7 (4:7), 6:3, 6:3 palaužė brito Kyle'o Edmundo pasipriešinimą, penktąjį reitingą turintis ispanas Guillermo Garcia-Lopezas 6:3, 7:6 (7:3) nugalėjo Stephane'ą Robert'ą, o šeštas pagal reitingą kroatas Borna Čoričius 6:3, 4:6, 6:1 įveikė brazilą Rogerio Dutrą Silvą.

Ketvirtuoju ketvirtfinalio dalyviu tapo praėjusių metų šio turnyro finalininkas australas Nickas Kyrgiosas, 7:6 (7:4), 7:5 įrodęs savo pranašumą prieš ispaną Inigo Cervantesą-Hueguną.

Paskutiniajame šešioliktfinalio mače trečiadienį aštuntas pagal skirstymą ispanas Pablo Carreno Busta 6:1, 6:3 nugalėjo tėvynainį Fernando Verdasco.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks 250 ATP klasifikacijos taškų ir 82 450 eurų čekis.