Iš Budvos ringo Lietuvos boksininkai grįžo su trofėjais | Diena.lt

IŠ BUDVOS RINGO LIETUVOS BOKSININKAI GRĮŽO SU TROFĖJAIS

• 0

Iš Europos jaunimo čempionato Lietuvos boksininkai parsivežė du bronzos medalius ir pinigines premijas – Budvoje (Juodkalnija) prizines vietas užėmė Kamilė Aglinskaitė ir Narūnas Grebnevas.

Varžybų burtai lėmė, kad Stasio Balčiausko treniruojama pasvalietė K.Aglinskaitė (svorio kategorija per 81 kg) iškart pateko į pusfinalį. Deja, lietuvė trečią raundą turėjo pripažinti rusės Tatjanos Bogdanovos pranašumą.

Kalvarijos bokso trenerio Algio Bagdonavičiaus auklėtinis N.Grebnevas (iki 86 kg) pirmiausia nugalėjo moldavą Viktorą Skutelničių, vėliau – Azerbaidžano atstovą Fatalį Ismailovą, tačiau pusfinalio dvikovą 0:5 pralaimėjo čekui Davidui Polakui.

"Į Europos čempionatą vykau parodyti, ką galiu geriausia, svajojau apie medalį. Po pirmos pergalės labiau pasitikėjau savo jėgomis. Ketvirtfinalyje teko stipresnis varžovas, bet įvykdžiau trenerių nurodymus ir pavyko laimėti. Pusfinalyje varžovas irgi buvo įveikiamas, pripažįstu, kad galėjau būti aktyvesnis, veržlesnis. Medalis labai motyvuoja, norisi dar daugiau pasiekti", – sakė lapkritį Lietuvos suaugusiųjų čempionate debiutuosiantis N.Grebnevas.

Europos jaunimo bokso čempionate Lietuvai atstovavo keturių miestų sportininkai.

Jam ir K.Aglinskaitei čempionato organizatoriai įteikė po 1 500 JAV dolerių premijas.

Budvos ringe boksavosi dar penki Lietuvos jaunuoliai. Po vieną pergalę iškovojo Arnas Kazakevičius (Pasvalys, iki 71 kg) ir Arvydas Dainys (Naujoji Akmenė, iki 75 kg), nepasisekė Saulei Kardokaitei (Kalvarija, iki 63 kg), Simonui Zelenekui (Kaunas, iki 63,5 kg), Nojui Ivanauskui (Kaunas, per 92 kg).

Europos čempionate boksininkus lydėjo Lietuvos jaunimo rinktinės treneriai Vidas Bičiulaitis ir Miroslavas Krepštulis, tarp teisėjų buvo Gintaras Šniukšta.

Juodkalnijoje jėgas išmėgino 339 jaunieji kovotojai iš 38 šalių – 113 merginų ir 226 vaikinai.