D. Nemeravičiui ir A. Kelmeliui – Europos jaunių irklavimo čempionato bronza | Diena.lt

D. NEMERAVIČIUI IR A. KELMELIUI – EUROPOS JAUNIŲ IRKLAVIMO ČEMPIONATO BRONZA

• 0

Belgijoje pasibaigusiame Europos jaunių (Iki 19 metų) irklavimo čempionate bronzos medalį iškovojo porinę dvivietę irklavę Dovydas Nemeravičius ir Armandas Kelmelis.

Lietuviai 2000 m nuotolį įveikė per 6 minutes 27,22 sekundės ir bronzos medalius iškovojo kartu su Lenkijos duetu. Net fotofinišas negalėjo nustatyti, kuri valtis buvo greitesnė tad medaliai buvo įteikti abejoms įguloms.

Šios valčių klasės čempionais tapo vokiečiai Philippas Andre Syringas ir Maxas Appelis (6:23,23), o sidabras atiteko italams Pietro Cattane'ui ir Lorenzo Fontanai (6:24,83).

Per žingsnį nuo medalių liko ketvirtą vietą užėmusi merginų porinė dvivietė - Indrė Kvartūnaitė ir Viktorija Senkutė, o taip pat sekmadienį pagrindiniame finale irklavusi vienvietininkė Sonata Petrikaitė liko šešta.

Porinių keturviečių klasės B finale startavęs Lietuvos kvartetas - Matas Lukoševičius, Saulius Ilonis, Julius Lesauskas ir Žilvinas Barakauskas - užėmė trečiąją vietą ir bendroje įskaitoje liko devintas, o pavienę dvivietę irklavę Žilvinas Visockas ir Emilis Abelkis B finale tenkinosi penktąja pozicija, kuri bendroje įskaitoje virto vienuolikta vieta.