Dailiojo čiuožimo atstovai ir toliau džiugina pergalėmis | Diena.lt

DAILIOJO ČIUOŽIMO ATSTOVAI IR TOLIAU DŽIUGINA PERGALĖMIS

Artėjant Europos dailiojo čiuožimo čempionatui, kuris vyks Lietuvoje jau sausį, džiugina puikūs Lietuvos sportininkų startai.

Lozanoje, (Šveicarija) baigėsi tarptautinės dailiojo čiuožimo varžybos „SWISS ICE SKATING  OPEN“, kuriose puikiai pasirodė Lietuvos čempionė Aleksandra Golovkina, iškovojusi sidabro medalį.

Pažymėtina, jog po trumposios programos Aleksandra buvo trečia – 52,43 tšk., o laisvojoje programoje užėmė pirmąją vietą – 93,76 tšk.

Tai leido sportininkei pakilti į antrąją vietą bendroje įskaitoje, surinkti 146,19 taško. Nugalėjo Austrijos atstovė, Olga Mikutina surinkusi 151,05 tšk., o trečioje vietoje liko suomė Olivia Lisko – 142,48 tšk.