Europos čempionato bronza – baidarių dvivietei | Diena.lt

EUROPOS ČEMPIONATO BRONZA – BAIDARIŲ DVIVIETEI

• 0

Dar vienas apdovanojimas į Lietuvos kolekciją Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate. Bronzos medalius pelnė baidarininkai Mindaugas Maldonis ir Andrejus Olijnikas.

Dvivietę baidarę 500 m distancijoje jie nuirklavo per 1 min. 32.210 sek. ir į priekį praleido tik Vengrijos ir Vokietijos įgulas.

Kone visą distanciją besiviję vokiečius vengrai Bence Nadaso ir Balinto Kopaszo išplėšė auksą (1:31.141), o Felixo Franko ir Moritzo Florstedto (1:31.434) tandemui atiteko sidabras.

Už lietuvių liko Latvijos, Portugalijos, Ukrainos, Slovakijos, Belgijos ir Danijos baidarininkai.

Tai ketvirtasis lietuvių medalių komplektas šiame čempionate.

Henrikas Žustautas laimėjo aukso medalį vienviečių kanojų 200 m sprinte ir sidabrą kartu su Vadimu Korobovu dviviečių kanojų sprinte.

Tuo tarpu Ignas Navakauskas su Artūru Seja iškovojo bronzą dviviečių baidarių 200 m rungtyje.

Europos baidarių ir kanojų irklavimo Europos čempionatas vyksta Miunchene, Vokietijoje.