Deimantinės lygos varžybose A. Palšytė liko aštunta, Z. Sendriūtė - vienuolikta | Diena.lt

DEIMANTINĖS LYGOS VARŽYBOSE A. PALŠYTĖ LIKO AŠTUNTA, Z. SENDRIŪTĖ - VIENUOLIKTA

Ketvirtadienį Italijos sostinėje vykusiose Tarptautinės lengvosios atletikos federacijos (IAAF) 2015 metų Deimantinės lygos ketvirtojo etapo varžybose "Golden Gala Pietro Mennea" aštuntą vietą šuolių į aukštį sektoriuje užėmė Airinė Palšytė.

Keturias varžoves aplenkusi lietuvė pirmaisiais bandymais įveikė kartelę iškeltą į 180, 185 ir 190 cm aukščius, tačiau visi trys bandymai įveikti 194 cm aukštį buvo nesėkmingi.

Nugalėtoja tapo Europos čempionė ispanė Ruth Beitia (200 cm), aplenkusi antrą bei trečią vietas užėmusias kroatę Blanką Vlašič bei lenkę Kamilą Ličwinko (po 197 cm).

Po šių varžybų R. Beitia kartu su A. Palšyte Deimantinės lygos varžybose turi po 4 taškus ir pirmauja moterų šuolių į aukštį rungtyje.

Fiasko disko metimo sektoriuje patyrė Zinaida Sendriūtė. Tik vieną sąlyginai sėkmingą bandymą - antrąjį - atlikusi lietuvė įrankį nuskraidino vos 54,39 m ir liko paskutinė - vienuolikta.

Nesunkiai nugalėjo šio sezono rungties Deimantinės lygos varžybų lyderė olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė kroatė Sandra Perkovič (67,92 m.), aplenkusi australę Dani Samuels (65,47 m) bei kubietę Yaimi Perez (65,30 m).