Deviso taurė: kitų metų pavasarį į Lietuvą atvyks Portugalijos teniso rinktinė | Diena.lt

DEVISO TAURĖ: KITŲ METŲ PAVASARĮ Į LIETUVĄ ATVYKS PORTUGALIJOS TENISO RINKTINĖ

Lietuvos teniso rinktinės kitų metų pavasarį lauks pajėgios Portugalijos rinktinės iššūkis. Tai paaiškėjo ketvirtadienį Londone ištraukus 2020 metų sezono Deviso taurės (Davis Cup) varžybų burtus. Lietuvių ir portugalų dvikova kovo 6-7 arba 7-8 dienomis vyks Lietuvoje. Tikslią varžybų vietą ir datą Lietuvos teniso sąjunga (LTS) paskelbs artimiausiu metu.

„Gavome labai stiprų varžovą, kurio kapitonas turi gausų gerų žaidėjų pasirinkimą. Štai ir dabar tarp 200 pajėgiausių pasaulio tenisininkų yra trys šios šalies atstovai. Aišku, portugalai nuo seno žinomi kaip grunto dangos mėgėjai, todėl turbūt nieko nenustebinsiu pasakydamas, kad šios dangos, kaip varžybų šeimininkai, mes tikrai nesirinksime“, – sakė Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas.

Portugalijos rinktinė šiuo metu užima 26-ąją Deviso taurės reitingo vietą, o lietuviai šioje klasifikacijoje yra 48-i.

Pajėgiausias Portugalijos tenisininkas Joao Sousa pasaulio reitinge užima 62-ąją vietą, Pedro Sousa yra 115-as, o Joao Dominguesas – 186-as.

Lietuvos ir Portugalijos rinktinių keliai buvo susidūrę vienintelį kartą. 2013 metais Lisabonoje vykusiame susitikime šeimininkai nugalėjo lietuvius 5:0. Tąkart Lietuvos rinktinės sudėtyje žaidė Lukas Mugevičius, Dovydas Šakinis, Kasparas Žemaitėlis ir Mantas Bugailiškis.

Šiame Daviso taurės sezone portugalai 2:3 nusileido Baltarusijai ir 1:3 pralaimėjo Kazachstanui. Lietuvos rinktinė 3:2 nugalėjo Maroką.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS