Dominykas Dirkstys – Europos čempionas Pereiti į pagrindinį turinį

Dominykas Dirkstys – Europos čempionas

2025-06-28 15:42 diena.lt inf.

Kovotojas Dominykas Dirkstys iš Moldovos parsivežė net du čempiono diržus.

Dominykas Dirkstys – Europos čempionas
Dominykas Dirkstys – Europos čempionas / D. Dirksčio instagramo nuotr.

Pasaulio kikbokso federacijos (WKF) surengtame Europos kikbokso čempionate D. Dirkstys laimėjo dvejose svorio kategorijose (-91 ir +91 kg).

Vieną iš oponentų klaipėdietis įveikė vos per 11 sekundžių.

„Kova prieš Austrijos rinktinės trenerį – pasaulio čempioną iš WKF 2024 Ispanijos turnyro. Kova laimėta per 11 sekundžių“, – instagrame rašė D. Dirkstys.

Tiesa, vietos žiniasklaidoje pasirodė kontroversiškų pranešimų apie šį sporto renginį, vykusį Kišiniove. Anot portalo ipn.md, čempionatas rengiamas bendradarbiaujant su organizacijomis, turinčiomis tiesioginių ryšių su Rusija.

Pranešama, kad prieš pat čempionatą Moldovos valdžia uždraudė daugiau nei 100 atletų iš Rusijos dalyvauti čempionate. Tuomet pasirodė ir pranešimų, kad renginys išvis atšaukiamas, tačiau, panašu, kad čempionatas vis tiek įvyko.

 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra