Du lietuviai iškovojo Europos jaunimo dziudo taurės etapo medalius | Diena.lt

DU LIETUVIAI IŠKOVOJO EUROPOS JAUNIMO DZIUDO TAURĖS ETAPO MEDALIUS

• 0

Poznanėje (Lenkija) pasibaigusiame Europos jaunimo dziudo taurės etape bronzos medalius iškovojo du Lietuvos atstovai - Kostas Butkus ir Darja Piskunova.

Vaikinų svorio kategorijos iki 73 kg pirmajame rate K. Butkus nugalėjo lenką Dominiką Krolą, antrajame įveikė Australijos atstovą Urošą Nikoličių, trečiajame pranoko baltarusį Maksimą Čarniaką, bet pusfinalyje pralaimėjo čekui Adamui Bydzovskiui. Akistatoje dėl bronzos medalio mūsiškis įrodė pranašumą prieš kitą čeką Eduardą Zdenovecą.

Merginų svorio kategorijoje iki 70 kg D. Piskunova įveikė lenkes Wiktorią Marciniak ir Barbarą Faltynowicz, bet pusfinalyje nusileido kitai lenke Elizai Wroblewskai. Mažajame finale D. Piskunova įveikė Ronny Gal iš Izraelio.

Kita Lietuvos atstovė Aleksandra Kostojanskaja (iki 63 kg) šiose varžybose liko septinta, o Edvardas Sobolevskis (iki 73 kg) pralaimėjo pirmąją kovą.