Du Lietuvos plaukikai buvo arti medalių Švedijoje | Diena.lt

DU LIETUVOS PLAUKIKAI BUVO ARTI MEDALIŲ ŠVEDIJOJE

• 0

Penki Lietuvos plaukikai ketvirtadienį Stokholme pradėjo savo pasirodymą tradicinėse Švedijos plaukimo federacijos organizuojamose „Swim Open Stockholm“ varžybose.

Vakarinę varžybų dalį pirmasis iš Lietuvos plaukikų pradėjo Simonas Bilis. Lietuvis dalyvavo vyrų 50 m plaukimo peteliške C finale. Jame S.Bilis finišavo pirmas, distanciją įveikęs per 24,85 sek. Bendroje įskaitoje panevėžiečiui atiteko 17-a vieta. Jo asmeninis karjeros rekordas šioje rungtyje yra šiek tiek geresnis – 24,55 sek.

Giedrius Titenis vyrų 200 m plaukimo krūtine A finale iškovojo 4-ą vietą. Anykštėnas distanciją pradėjo ramiai ir savo poziciją gerino po kiekvieno posūkio. Lietuvis finišavo per 2 min. 12,33 sek. ir nusileido tik trims plaukikams. Nugalėjo vokietis Marco Kochas (2min. 10,95 sek..), pranokęs austrą Christopherį Rothbauerį (2 min. 11,53 sek.) ir Estijos plaukiką Martiną Allikvee (2 min. 11,56 sek.). Olimpinis A normatyvas šioje rungtyje yra 2 min. 10,35 sek.

Greta prizininkų pakylos ketvirtadienį liko ir Deividas Margevičius. Vyrų 50 m plaukimo peteliške A finale lietuvis finišavo per 23,88 sek. ir kartu su Čekijos atstovu Janu Seflu pasidalino 4–5 vietas. Iki bronzos mūsiškiui pritrūko vos 0,02 sek. Rungties nugalėtoju tapo Marius Kuschas (23,58 sek.) iš Vokietijos. Antras finišavo Izraelio plaukikas Meironas Cheruti (23,62), o trečias – švedas Oskaras Hoffas (23,86).

Atrankos varžybose 50 m peteliške netoli savo asmeninio geriausio rezultato plaukė Arnas Čereška. Jo laikas – 25,92 sek. – buvo 34-as tarp 49 atrankos dalyvių.

Vyrų 400 m plaukimo laisvuoju stiliumi atrankoje dalyvavęs Džiugas Miškinis (4.11,52) aplenkė 12 varžovų ir bendroje įskaitoje užėmė 24 vietą. Iki B finalo mūsiškiui pritrūko 3,5 sek. Jo šiose varžybose dar lauks 800 ir 1500 m ilgio distancijos.