Dviratininkei S. Krupeckaitei nepavyko patekti į Europos žaidynių pusfinalį | Diena.lt

DVIRATININKEI S. KRUPECKAITEI NEPAVYKO PATEKTI Į EUROPOS ŽAIDYNIŲ PUSFINALĮ

Minske (Baltarusija) vykstančių Europos žaidynių dviračių treko moterų sprinto rungties ketvirtfinalyje sekmadienį Lietuvos atstovė Simona Krupeckaitė 0-2 pralaimėjo rusei Darjai Šmeliovai ir nepateko į pusfinalį.

36-erių metų lietuvė Europos žaidynėse iškovojo auksą keirino rungtyje ir kartu su Migle Marozaite pelnė sidabrą komandų sprinte.

Moterų 500 m atskiro starto lenktynių atrankoje 23-ejų metų M. Marozaitė užėmė šeštąją vietą ir pateko į finalą. Lietuvė distanciją įveikė per 34,433 sek.

Atrankoje dalyvavo 14 sportininkių. Finale kovos aštuonios dviratininkės.

Lietuvis Svajūnas Jonauskas sekmadienį pateko į vyrų keirino rungties pusfinalį. 24-erių metų dviratininkas trečiajame pirmojo etapo važiavime finišavo ketvirtas, bet vėliau laimėjo antrąjį paguodos važiavimą ir žengė į kitą etapą.