Dviratininkų lenktynėse M. Račiūnas finišavo 52–as | Diena.lt

DVIRATININKŲ LENKTYNĖSE M. RAČIŪNAS FINIŠAVO 52–AS

• 0

60–ą kartą Slovakijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Tour de Slovaquie“ pirmajame etape 52-ą vietą užėmė „Staki–Baltik vairas“ ekipos narys Mykolas Račiūnas, jo komandos draugas Paulius Šiškevičius buvo 74–as, Venantas Lašinis – 83–ias, o Gintaras Svetikas – 109–as.

Trys pirmieji lietuviai 136,8 km distanciją įveikė kartu su pagrindine grupe bei etapo nugalėtoju Matteo Malucelli, o ketvirtasis lyderiams pralaimėjo 1 minutę bei 23 sekundes.

Pirmojo etapo nebaigė ir iš lenktynių pasitraukė du „Staki–Baltik vairas“ dviratininkai – Airidas Videika bei Jurgis Taučius:

1. Matteo Malucelli (Italija)          3 val. 00 min. 49 sek.