E. Adomaitytė kovos Kaune vykstančio Europos jaunių čempionato finale | Diena.lt

E. ADOMAITYTĖ KOVOS KAUNE VYKSTANČIO EUROPOS JAUNIŲ ČEMPIONATO FINALE

• 0

Kaune vykstančio 2019 metų šiuolaikinės penkiakovės Europos jaunių (iki 17 ir 19 metų) čempionato 19-mečių merginų atrankos varžybų barjerą įveikė viena Lietuvos atstovė – Elzbieta Adomaitytė.

Atrankos B grupėje vilnietė surinko 931 tašką ir užėmė kelialapį į finalą garantuojančią 5-ąją vietą. E.Adomaitytė buvo šešta fechtuojantis (14 pergalių ir 8 pralaimėjimai; 241 taškas), 22-a – plaukiant (2 min. 31,47 sek.; 248) ir penkta – bėgant bei šaudant (14 min. 18,60 sek.; 442).

Kita Lietuvos atstovė B grupėje – Meilė Žurauskaitė – surinko 601 tašką ir liko 22-ia.

A grupėje Monika Rėkutė surinko 814 taškų ir užėmė 20-ąją vietą, o Agnė Butkutė pelnė 670 taškų ir liko 23-ia.

19-mečių merginų finalas vyks ketvirtadienį.

Trečiadienį Europos čempionato kovos prasidės 17-mečių merginų finalu, vėliau vyks 19-mečių vaikinų atrankos varžybos. Merginų varžybose Lietuvai atstovaus Medėja Gineitytė, Ksenija Golubova, Patricija Gudlevičiūtė ir Tėja Pakinkytė, o vaikinų – Kristupas Batakis, Danielius Bondorevas, Daumantas Malinauskas ir Titas Puronas.

Europos čempionate Kaune kovoja 225 jaunieji atletai iš 21 šalies. Plaukimo varžybos vyksta Girstučio baseine (Kovo 11-osios g. 26), fechtavimosi – Lietuvos sporto universiteto manieže (Aušros g. 42), o bėgimo ir šaudymo – Nemuno saloje.