„Formulės 1“: jau ketvirtoji iš eilės dviguba „Mercedes“ lenktynininkų pergalė | Diena.lt

„FORMULĖS 1“: JAU KETVIRTOJI IŠ EILĖS DVIGUBA „MERCEDES“ LENKTYNININKŲ PERGALĖ

Penktąjį 2014 metų pasaulio "Formulės 1" čempionato etapą - Ispanijos "Grand Prix" lenktynes - laimėjo iš pirmosios pozicijos startavęs "Mercedes" komandos narys britas Lewisas Hamiltonas, kuris tapo ir sezono lyderiu bendrojoje įskaitoje.

2008 metų planetos čempionas 66 "Circuit de Catalunya" trasos ratus - 307,104 km - sekmadienį įveikė per 1 valandą 41 minutę 05,155 sekundės ir 0,636 sekundės aplenkė iš antrosios pozicijos startavusį komandos draugą vokietį Nico Rosbergą.

Tai buvo jau ketvirtoji Didžiosios Britanijos lenktynininko pergalė šiame sezone bei 26-oji per visą karjerą šiose pirmenybėse.

Trečias sekmadienį finišavo "RedBull - Renault" komandos narys australas Danielis Ricciardo, kurį nuo nugalėtojo skyrė 49,014 sekundės.

1 minute 16,702 sekundžių nuo brito atsilikęs ketvirtas finišavo nugalėtojo titulą ginantis keturiskart (2010-2013 metais) "Formulės 1" čempionatų nugalėtojas vokietis Sebastianas Vettelis ("Red Bull-Renault"):

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), "Mercedes"               1 val. 41 min. 05,155 sek.
2. Nico Rosberg (Vokietija), "Mercedes"                           atsiliko 0,636 sek.
3. Daniel Ricciardo (Australija), "RedBull - Renault"                     49,014
4. Sebastian Vettel (Vokietija), "RedBull - Renault"                    1:16,702
5. Valtteri Bottas (Suomija), "Williams-Mercedes"                       1:19,293
6. Fernando Alonso (Ispanija), "Ferrari"                                1:27,743
7. Kimi Raikkonen (Suomija), "Ferrari"                                atsiliko 1 ratu
8. Romain Grosjean (Prancūzija), "Lotus - Renault"                             1
9. Sergio Perez (Meksika), "Force India - Mercedes"                            1
10.Nico Huelkenberg (Vokietija), "Force India - Mercedes"                      1

Lyderių rikiuotė bendrojoje "Formulės 1" čempionato įskaitoje po penkių etapų:

1. Lewis Hamilton (D. Britanija), "Mercedes"    100 tšk.