„French Open“ turnyro pusfinalyje įvyks R. Nadalio ir R. Federerio akistata | Diena.lt

„FRENCH OPEN“ TURNYRO PUSFINALYJE ĮVYKS R. NADALIO IR R. FEDERERIO AKISTATA

• 0

Paryžiuje (Prancūzija) vykstančio atvirojo Prancūzijos teniso čempionato vyrų vienetų varžybų ketvirtfinalyje antradienį 32-ejų metų ispanas Rafaelis Nadalis (2-oji pasaulio raketė) 6:1, 6:1, 6:3 nugalėjo 29-erių japoną Kei‘ų Nishikorį (7).

Net 11 kartų „French Open“ turnyre triumfavęs R. Nadalis pusfinalyje kovos su 2009 metų šio turnyro nugalėtoju 37-erių metų šveicaru Rogeriu Federeriu (3). Šveicaras ketvirtfinalyje po atkaklios 3 val. 40 min. trukusios kovos 7:6 (7-4), 4:6, 7:6 (7-5), 6:4 įveikė savo tautietį Staną Wawrinką (28).

Abu minėti ketvirtfinalio susitikimai buvo nutraukti dėl Paryžiuje pliaupusio lietaus. Po lietaus pratęstuose mačuose R. Nadalis ir R. Federeris laimėjo lemiamus setus.

Kiti ketvirtfinalio susitikimai bus žaidžiami trečiadienį.

Turnyro prizų fondą sudaro 42,661 mln. eurų.