Geriausiais 2018 metų lengvaatlečiais išrinkti A. Gudžius ir L. Jasiūnaitė | Diena.lt

GERIAUSIAIS 2018 METŲ LENGVAATLEČIAIS IŠRINKTI A. GUDŽIUS IR L. JASIŪNAITĖ

• 2

Geriausiu 2018 metų Lietuvos lengvaatlečiu išrinktas Europos čempionas disko metikas Andrius Gudžius. Jis tokio įvertinimo susilaukė penktą kartą.

Antrąją vietą šių metų rinkimuose užėmė bėgikas Simas Bertašius, trečiąją - 24 valandų bėgimo atstovas Aleksandras Sorokinas.

Tarp nominantų dar buvo ieties metikas Edis Matusevičius ir ėjikas Arturas Mastuanica.

Geriausia lengvaatlete pirmą sykį pripažinta ieties metikė Liveta Jasiūnaitė. Ji Europos pirmenybėse iškovojo bronzos medalį.

Antrąją vietą rinkimuose užėmė bėgikė Agnė Šerkšnienė, trečiąją - praėjusių metų laureatė šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Tarp nominančių taip pat buvo ėjikės Brigita Virbalytė-Dimšienė ir Živilė Vaičiukevičiūtė.

„Kylančios žvaigždės“ nominacijoje nugalėjo šuolininkė į aukštį Urtė Baikštytė.

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) prizai buvo įteikti karjeras baigusiems bėgikei Linai Grinčikaitei ir šuolininkui į aukštį Raivydui Staniui.

Taip pat pasveikinti 2018 metų Lietuvos rekordininkai - bėgikai Agnė Šerkšnienė, Simas Bertašius, Aleksandras Sorokinas, Rokas Pacevičius, Natalija Piliušina, ėjikai Brigita Virbalytė-Dimšienė ir Marius Žiūkas, trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė.

• Liveta Jasiūnaitė <span style=color:red;>(dešinėje)</span>
  • Urtė Baikštytė <span style=color:red;>(kairėje)</span>, Andrius Gudžius ir Liveta Jasiūnaitė