I. Daujotaitė laimėjo ITF serijos 14-mečių teniso turnyrą Latvijoje | Diena.lt

I. DAUJOTAITĖ LAIMĖJO ITF SERIJOS 14-MEČIŲ TENISO TURNYRĄ LATVIJOJE

• 0

Latvijoje vykusiame Europos teniso asociacijos jaunių (iki 14 metų) teniso turnyre nenugalima buvo Šiaulių teniso mokyklos auklėtinė Iveta Daujotaitė.

Trenerio Tomo Kirstuko auklėtinė vienetų varžybų finale 6:4, 6:1 laimėjo prieš ukrainietę Dašą Lopateckają.

Pakeliui į finalą šiaulietė įveikė keturias varžoves: pirmajame turnyro rate 7:5, 4:6, 7:6 (7:3) įveikė ukrainietę Anną Laurą Hinką, aštuntfinalyje 6:0, 6:1 sutriuškino baltarusę Lizavetą Demčenką, ketvirtfinalyje 3:6, 7:6 (7:5), 6:1 palaužė norvegės Emilie Edle pasipriešinimą, o pusfinalyje 6:1, 6:2 nugalėjo baltarusę Kristiną Filičenką.

Iveta Daujotaitė šį sezoną tarptautiniuose turnyruose laimėjo 20 iš 29 sužaistų mačų. Europos teniso asociacijos jaunių 14 m. ir jaunesnių reitinge ji užima 29 vietą. Tokį aukštą tarptautinį reitingą Lietuvos teniso istorijoje yra pasiekę vos keli Lietuvos atstovai - Ričardas Berankis, Dovydas Šakinis, Iveta Dapkutė, Lukas Mugevičius, Akvilė Paražinskaitė ir Mantas Bugailiškis.