Išdalintas antrasis pasaulio dailiojo čiuožimo čempionato medalių komplektas | Diena.lt

IŠDALINTAS ANTRASIS PASAULIO DAILIOJO ČIUOŽIMO ČEMPIONATO MEDALIŲ KOMPLEKTAS

• 0

Planetos dailiojo čiuožimo pirmenybėse Japonijoje penktadienį išdalintas antrasis apdovanojimų komplektas.

Aukso medalį po laisvosios programos su 282,59 balo iškovojo Sočio (Rusija) žiemos olimpiados čempionas ir 2012 metų pasaulio čempionato bronzos medalininkas 19-metis japonas Yuzuru Hanyu. Japonijos čiuožėjas tapo pirmuoju sportininku per 12 pastarųjų metų, kuriam tais pačiais metais pavyko laimėti olimpiadą ir pasaulio pirmenybes.

Pasktinį kartą tai padaryti 2002 metais pavyko rusui Aleksejui Jagudinui.

Sidabro apdovanojimas atiteko po laisvosios programos pirmavusiam 25-erių metų čempionato šeimininkui Tatsukiui Machidai (282,26), kuris Sočio žiemos olimpinėse žaidynėse buvo penktas bei šiame sezone tapo Tarptautinės čiuožimo sąjungos (ISU) JAV bei Rusijos "Grand Prix" varžybų nugalėtoju.

Trečiąją vietą užėmė ir bronzos medaliu tenkinosi dukart Europos pirmenybių nugalėtojas 22-ejų metų ispanas Javieras Fernandezas (275,93):