Įspūdinga ištvermė: lietuvis T. Grabauskas dvidešimtgubame ultratriatlone iškovojo trečiąją vietą | Diena.lt

ĮSPŪDINGA IŠTVERMĖ: LIETUVIS T. GRABAUSKAS DVIDEŠIMTGUBAME ULTRATRIATLONE IŠKOVOJO TREČIĄJĄ VIETĄ

• 3

Lietuvis Tautvydas Grabauskas antradienį Šveicarijoje sėkmingai įveikė dvidešimtgubo ultratriatlono distanciją ir negana to – iškovojo bronzos medalį.

T. Grabauskas tapo vos antruoju lietuviu po Vidmanto Urbono, įveikusiu tokios distancijos triatloną.

Sportininkams teko nuplaukti 76 km, dviračiu numinti 3 tūkst. 600 km ir nubėgti dar 844 km. Lietuvis tai padarė per 551 valandą 7 min. 20 sek.

Varžybos vyksta Šveicarijoje su Lichtenšteinu besiribojančiame Buchso miestelyje. Šiose varžybose startavo devyni vyrai ir keturios moterys. Pagal šių varžybų nuostatus, atletams laiko limitas – 30 dienų, per kurias turi įveikti 20-gubo ultratriatlono distanciją.