Kanojininkai H. Žustautas ir V. Korobovas – planetos pirmenybių finaluose | Diena.lt

KANOJININKAI H. ŽUSTAUTAS IR V. KOROBOVAS – PLANETOS PIRMENYBIŲ FINALUOSE

• 0

Pasaulio jaunimo (iki 23 metų) bei jaunių (iki 19 metų) baidarių ir kanojų irklavimo pirmenybėse Portugalijoje šeštadienio popietę baigėsi sprinto 200 m rungties pusfinalių plaukimai.

Į finalus iškopė bei sekmadienį dėl apdovanojimų varžysis du Lietuvos kanojininkai - Henrikas Žustautas bei Vadimas Korobovas.

Jaunimo varžybų trečiajame pusfinalio plaukime čempiono titulą ginantis H. Žustautas 200 m įveikė per 41,676 sekundės bei užėmė antrą vietą.

Vilnietį šiame plaukime aplenkė tik čekas Martinas Fuksa (41,116 sek.), o trečias finiše buvo dar vienas finalininkas baltarusis Hlebas Saladucha (41,768 sek.).

Jaunių amžiaus grupės antrajame pusfinalio plaukime visaginietis V. Korobovas (43,296 sek.) taip pat buvo antras.

Praėjusių metų 19-mečių čempionato bronzos medalininką šiame plaukime aplenkė tik Arturas Gulijevas (42,972 sek.) iš Uzbekistano, o trečias finišavo lenkas Marcelas Holdakas (44,436 sek.).

Antrajame jaunimo amžiaus pusfinalio plaukime penktoji vieta atiteko kanojininkei kaunietei Rūtai Dagytei (58,040 sek.), kuri sekmadienį B finale varžysis dėl 10-18 vietų.

Šio plaukimo nugalėtoja tapo brazilė Andrea Oliveira (53,748 sek.), aplenkusi rusę Iriną Andrejevą (54,248 sek.) bei Sofiją Jemeljanovą (55,088 sek.) iš Kazachstano.

Dėl 10-18 vietų tarp jaunių sekmadienį B finale varžysis visaginiečiai baidarininkai Jegoras Klimentjevas ir Edgaras Svirbutovičius (35,584 sek.), kurie trečiajame pusfinalio plaukime buvo penkti.

Jaunimo amžiaus trečiajame pusfinalyje vilniečiai baidarininkai Rokas Puzonas ir Simonas Maldonis buvo ketvirti (34,548 sek.) bei sekmadienį taip pat kovos B finale.