Kaunietis M. Narauskas: degu noru dar kartą įrodyti, ko esu vertas | Diena.lt

KAUNIETIS M. NARAUSKAS: DEGU NORU DAR KARTĄ ĮRODYTI, KO ESU VERTAS

  • 0

„Dar kartą stengsiuosi įrodyti, kad esu universalus kovotojas. Man patinka stebinti varžovus ir žiūrovus, todėl ir šį kartą pasistengsiu nenuvilti“, – sakė būsimai kovai besiruošiantis klubo „Titanas“ auklėtinis Mindaugas Narauskas.

Ne vieną kartą žiūrovus savo galingais smūgiais žavėjęs kaunietis kovo 16 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje tarptautinio turnyro „KOK Worlds series 2019 in Vilnius“ metu ringe susitiks su patyrusiu Michailu Supredka iš Baltarusijos.

„Žinau, kad šiai kovai puikiai pasiruošime, – sake M. Narauskas. – Degu noru kautis, degu noru dar kartą įrodyti, ko esu vertas“.

M. Supredka į kikbokso ringą yra žengęs bemaž šimtą kartų. Pusę savo kovų jis yra laimėjęs. Prieš kovą su kauniečiu 28-erių M. Supredka teigė, kad yra pasiryžęs vilniečiams pademonstruoti įspūdingą techniką.

„Žinau, kad M. Narauskas yra vienas geriausių Lietuvos kovotojų, tačiau tai manęs nė kiek nebaugina, – sakė M. Supredka. – Puikiai suprantu, ko esu vertas ir tikiu, kad mano patirtis atneš man pergalę“.

Pats M. Narauskas, iškovojęs jau ne vieną pergalę tarptautiniuose turnyruose patvirtino, kad patirtis ringe yra svarbus faktorius siekiant pergalės.

„Ir šiuo atveju siūlyčiau varžovui nenuvertinti mano sukauptos patirties, – nusišypsojo M. Narauskas. – Manau, kad padovanosime žiūrovams puikų reginį, kurį jie prisimins dar ilgai“.

GALERIJA

  • Kaunietis M. Narauskas: degu noru dar kartą įrodyti, ko esu vertas
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS