Kenijoje – trigubas Lietuvos tenisininkų triumfas | Diena.lt

KENIJOJE – TRIGUBAS LIETUVOS TENISININKŲ TRIUMFAS

• 0

Nairobyje (Kenija) vykstančiame Tarptautinės teniso federacijos (ITF) jaunių (iki 18 metų) turnyre įspūdingai triumfavo Vilniaus teniso akademijos (VTA) atstovai, iškovoję net tris nugalėtojų taures.

Merginų vienetų varžybose nugalėtoja tapo 15-metė Patricija Paukštytė. Lietuvos tenisininkė finale šeštadienį 7:6 (7-3), 6:3 įveikė Maroko atstovę Manal Ennaciri ir pirmą kartą karjeroje tapo ITF 18-mečių turnyro nugalėtoja.

Iškart po šio finalo P. Paukštytė kartu su Fausta Zykute stojo į kovą ir dėl dvejetų varžybų titulo. Finalinėje kovoje mūsiškės 6:4, 6:3 įrodė pranašumą prieš Madagaskaro tenisininkę Mialy Ranaivo ir vokietę Lucą Victorią Vockę.

Penktadienį vykusiame pusfinalyje Lietuvos tenisininkės 6:3, 6:2 nugalėjo antras pagal skirstymą Taivano atstoves Wei Fang ir Skia Kung.

Dramatiškas vaikinų dvejetų turnyro finalas baigėsi VTA atstovo Ainiaus Sabaliausko ir bulgaro Vladimiro Popovo triumfu. Jie po labai atkaklios kovos 7:6 (7-3), 5:7, 10-8 įveikė prancūzą Arthusą De la Bassetiere‘ą ir vokietį Maximilianą Hombergą.

Kitą savaitę VTA tenisininkai dalyvaus dar viename ITF jaunių turnyre Kenijoje.