Ketvirtfinalyje – pirmoji „Dragūno“ rankininkų pergalė | Diena.lt

KETVIRTFINALYJE – PIRMOJI „DRAGŪNO“ RANKININKŲ PERGALĖ

• 0

Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai trečiadienį pradėjo Lietuvos rankinio lygos atkrintamąsias kovas. Rezultatu 44:28 (23:13) nugalėta Šiaulių „Dubysa“.

Nuo rungtynių pradžios žaidimo eigą kontroliavęs „Dragūnas“ netruko susikrauti persvarą – 8:3, 16:9, 21:11. Į pertrauką komandos išėjo aikštelės šeimininkams pirmaujant 10 įvarčių – 23:13.

Antrojo kėlinio pradžioje šiauliečiai bandė sumažinti atsilikimą (26:18), tačiau uostamiesčio ekipa į tai atsakė atkarpa 9:2 ir pirmavo jau 15 įvarčių – 35:20. Per likusį rungtynių laiką „Dubysa“ intrigos sugrąžinti nebesugebėjo, tad Klaipėdos ekipa šventė užtikrintą pergalę – 44:28.

„Dragūną“ į pergalę vedė Danylo Hlushak, įmetęs 9 įvarčius, 7 (1 iš 7 m) įmetė Rokas Palskys, 5 – Tomas Drakšas, po 4 – Deividas Virbauskas (1 iš 7 m), Laurynas Simonavičius ir Benas Butkus, 3 pridėjo Orestas Biknius, po 2 – Gabrielius Virbauskas ir Gytis Šmantauskas, po 1 – Arvydas Bučius, Ignas Savičius, Edvinas Aidukonis ir Tomas Valentukevičius.

„Dubysai“ po 7 įvarčius pelnė Ugnius Ivanovas (2 iš 7 m) ir Tomas Baliutavičius, 5 – Aivaras Budrys, 4 – Rokas Lesčinskas, po 2 įmetė Povilas Šalna ir Justas Mielenis, 1 – Donatas Stripeika.

Po rungtynių „Dragūno“ vartininkas Mantas Stankaitis komentavo, kad daugiau laiko aikštelėje buvo skirta jaunimui.

„Rezultatas gana neblogas, bet gana daug praleistų įvarčių. Mes, vartininkai, stengėmės padėti, bet buvo spragų gynyboje. Buvo daug prarastų kamuolių, neišnaudojome progų, kai buvo galima perimti kamuolius ir patiems užpulti. Bet daug atakų dėl to neįvyko. Atsakomosiose rungtynėse bandysime įgyvendinti tai, kas šiandien nepavyko, reikėtų daugiau greitų atakų“, – sakė M. Stankaitis.

Antrąsias ketvirtfinalio rungtynes „Dragūnas“ žais Šiauliuose šį šeštadienį, 14.30 val. Rungtynės bus transliuojamos Lietuvos rankinio lygos „Youtube“ kanale.