Kinijoje D. Rapšys finišavo sau neįprastoje vietoje | Diena.lt

KINIJOJE D. RAPŠYS FINIŠAVO SAU NEĮPRASTOJE VIETOJE

• 0

Geriausias Lietuvos plaukikas Danas Rapšys pripratino savo gerbėjus prie pačių aukščiausių vietų, bet Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) rengiamose Čempionų lygos varžybose Kinijoje sekmadienį jis finišavo sau neįprastoje vietoje.

D.Rapšys užėmė trečią vietą Čempionų lygos 400 m laisvuoju stiliumi finale.

Sekmadienį Pekino baseine 50 metrų baseine 24 metų panevėžietis nuplaukė distanciją per 3 min. 49,62 sek. ir nusileido dviem Kinijos plaukikams.

Pirmą vietą užėmė kinų sporto superžvaigždė Sun Yangas. Triskart olimpiniu čempionu ir 11 sykių pasaulio čempionu tapęs 28 metų kinas 400 m įveikė per 3 min. 44,98 sek.

Antras buvo 22 metų Ji Xinjie – 3 min. 47,04 sek.

Čempionų lygos finaluose varžosi tik po keturis plaukikus, o šįsyk ketvirtas šioje rungtyje liko vengras Dominikas Kožma (3 min. 57,71 sek.).

Tai buvo ketvirtasis D.Rapšio startas šiais metais. Pirmosiose Čempionų lygos varžybose Šenzene prieš savaitę jis buvo pirmas 200 m ir antras 400 m distancijose laisvuoju stiliumi.

Šį savaitgalį Pekine vienintelis į šias varžybas patekęs lietuvis finišavo antras 200 m ir trečias dusyk ilgesnėje distancijoje.