Kovotoja J. Stoliarenko iškovojo pergalę UFC organizuojamame realybės šou | Diena.lt

KOVOTOJA J. STOLIARENKO IŠKOVOJO PERGALĘ UFC ORGANIZUOJAMAME REALYBĖS ŠOU

Lietuvos atstovė Julija Stoliarenko iškovojo pergalę labiausiai prestižinės pasaulyje mišrių kovos menų organizacijos UFC rengiamo realybės šou „Ultimate Fighter 28“ ketvirtfinalyje.

Pusiau lengvo svorio kategorijos kovoje 25-erių metų lietuvė nugalėjo 36-erių metų amerikietę Marciea Allen. Pergalę mūsiškė iškovojo jau pirmajame raunde rankos laužimu.

Kovos pradžioje M. Allen pavojingai atakavo Lietuvos kovotoją ir turėjo pranašumą stovėsenoje. Vėliau J. Stoliarenko mėgino perkelti kovą į parterį, tačiau po mūsiškės klaidos viršuje atsidūrė M. Allen. Ji turėjo pranašumą ir teisėjas įspėjo J. Stoliarenko, kad kova gali būti netrukus sustabdyta. Visgi Lietuvos kovotoja gulėdama apsigynė nuo atakų, o vėliau surizikavo ir po sėkmingo rankos laužimo veiksmo varžovė buvo priversta pasiduoti.

„Nuobodi kova nėra mano kova. Mano pirmas uždavinys kovojant užsienyje yra iškelti Lietuvos trispalvę pergalių metu. Antra taisyklė – visada turiu kovoti iki pabaigos, nes esu kovotoja, o ne dalyvė. Kovotojai niekada nepalieka visko teisėjo valiai. Kovojant visada atsiduriu pavojingose situacijose ir jeigu kas nors nepavyksta, visada galiu būti nubausta. Žinau, kad kai kuriems žmonėms mano kova pasirodė per daug rizikinga, bet aš tikrai nejaučiau pavojaus. Viskas, apie ką aš galvojau, buvo noras iškelti savo vėliavą“, – įspūdžiais dalinosi J. Stoliarenko.

J. Stoliarenko treneris yra buvęs UFC vidutinio svorio kategorijos čempionas Robertas Whittakeris.

Kitame ketvirtfinalyje iš Irano kilusi Pannie Kianzad nugalėjo vokietę Kathariną Lehner.

Realybės šou metu yra rodomas sportininkų darbas su treneriais ir pasiruošimas kovoms. Vėliau sportininkės kaunasi atkrintamosiose varžybose dėl čempionės titulo.

„Fighter House MMA Kaunas“ klubui atstovaujanti J. Stoliarenko yra pirmoji lietuvė, tapusi Europos brazilų džiudžitsu čempione suaugusių tarpe bei pirmoji pasaulio „Lethwei“ (Birmos boksas) čempionė.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS