L. Grigelis bei italas – teniso turnyro dvejetų varžybų nugalėtojai | Diena.lt

L. GRIGELIS BEI ITALAS – TENISO TURNYRO DVEJETŲ VARŽYBŲ NUGALĖTOJAI

• 0

24-ejų metų Laurynas Grigelis poroje su italu Claudio Fortuna tapo Tarptautinės teniso federacijos (ITF) serijos vyrų teniso turnyro "Cupa Dafora" Rumunijoje dvejetų varžybų nugalėtojais.

Šeštadienį dvejetų finale favorite laikyta lietuvio bei italo pora 6:3, 6:1 sutriuškino ispaną Carlosą Boludą-Purkissą poroje su italu Alessandro Colella, iškovojo pagrindinį prizą, pelnė po 18 ATP dvejetų reitingo taškų bei 620 JAV dolerių čekį.

Finalą pralaimėjusieji tenisininkai tenkinosi po 10 įskaitinių klasifikacijos dvejetų taškų ir 360 dolerių piniginiu prizu.

10 ATP reitingo taškų bei 848 dolerių čekį užsitikrinusio bei 277-ą vietą pajėgiausių planetos tenisininkų reitinge užimančio L. Grigelio varžovu vienetų varžybų finale sekmadienį bus antroji turnyro raketė 23-ejų metų rumunas Dragošas Dima (ATP-438).

ITF serijos vyrų teniso turnyro Rumunijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. dolerių.