Latvijos rankininkai parodė, kas šeimininkas Rygoje | Diena.lt

LATVIJOS RANKININKAI PARODĖ, KAS ŠEIMININKAS RYGOJE

Lietuvos rankininkai, ruošdamiesi Europos čempionato finalo varžyboms, nepateko į Rygoje surengto tarptautinio turnyro finalą.

Trenerio Mindaugo Andriuškos vadovaujama komanda pirmas rungtynes 34:35 pralaimėjo Latvijos nacionalinei ekipai, kurią į pergalę vedė 214 cm ūgio 135 kg svorio Dainis Krištopanas (7 įvarčiai), atstovaujantis Paryžiaus "Saint-Germain" klubui. Lietuvos rinktinei 9 įvarčius pelnė Aidenas Malašinskas (Zaporožės "Motor").

Antrą kėlinį likus žaisti 4 minutes latviai pirmavo 30:29, bet A.Malašinskas realizavo 7 m baudinį – 30:30. D.Krištopanas persvėrė rezultatą – 31:30, tačiau netrukus įvartį pelnė Mykolas Lapiniauskas – 31:31, o paskutinę aikštės šeimininkų ataką atrėmė vartininkas Lukas Gurskis.

Komandos metė papildomus 7 m baudinius: pasižymėjo Mindaugas Urbonas, Skirmantas Plėta ir Deividas Jovaišas, tačiau nepasisekė Gerdui Babarskui ir A.Malašinskui, o latviams pergalę išplėšė Maris Veršakovas.

Komandos metė papildomus 7 m baudinius: lietuviai pasižymėjo tris kartus iš penkių, latviai – keturis.

"Dvikova buvo principinė, todėl nervinga, tačiau sirgaliams turėjo patikti. Vartininkas Edgaras Kukša visą mačą žaidė puikiai, išgelbėjo mus ir per baudinių seriją", – pabrėžė Latvijos ekipos strategas Sandris Veršakovas.

Vakar Lietuvos rankininkai išmėgino jėgas su Latvijos klubų rinktine, kuri 22:29 pralaimėjo estams.

2022-ųjų sausio 7 ir 8 d. mūsiškiai svečiuose žais kontrolines rungtynes su Islandijos komanda.

Europos čempionato finalo turnyras prasidės sausio 13-ąją. Lietuviai F grupėje (varžybos vyks Slovakijos mieste Košicėje) susikaus su rusais, slovakais ir norvegais.

Rezultatai

Latvija–Lietuva 35:34 (14:12, 31:31, 4:3). Įvarčiai: D.Krištopanas 7, M.Veršakovas 6, I.Dudė 5, A.Šuleika ir N.Pančenka po 4, A.Tuminskis 3, N.Kreicbergas ir O.Arajas po 2, E.Kurzemniekas ir R.Grebenikovas po 1 / A.Malašinskas 9, G.Babarskas 5, G.Šmantauskas 4, S.Plėta ir D.Virbauskas po 3, M.Urbonas, V.Drabavičius ir D.Jovaišas po 2, L.Simėnas, K.Antanavičius, T.Stankevičius ir M.Lapiniauskas po 1.

Estija–Latvijos klubų rinktinė 29:22 (14:13). Įvarčiai: K.Roosna 13, M.Loppas ir I.Kosmirakas po 3, S.Droginas, A.Timmo, M.Rebane ir O.Ruutas po 2, K.Saksingas ir R.Seinas po 1 / R.Serafimovičius 6, A.Vidovskis 4, L.Usanas 3, K.Krūminis ir R.Juzupas po 2, A.Patsykailikas, N.Senkanis, K.Plūme, J.Rogonovas ir A.Haisa po 1.

Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS