Lietuvos 19-mečių merginų rankinio rinktinė Klaipėdoje kovos mažajame finale | Diena.lt

LIETUVOS 19-MEČIŲ MERGINŲ RANKINIO RINKTINĖ KLAIPĖDOJE KOVOS MAŽAJAME FINALE

• 0

Lietuvos jaunių (iki 19 metų) merginų rankinio rinktinei nepavyko žengti į Klaipėdoje vykstančio Europos čempionato B diviziono finalą. Lietuvės pusfinalyje 22:37 (11:19) pralaimėjo Čekijos komandai.

Pusfinalio rungtynės tarp Lietuvos ir Čekijos rinktinių prasidėjo lygia kova ir nors čekės pirmavo nuo pirmų susitikimo minučių, tačiau Lietuvos merginų rinktinė varžovių per daug toli nepaleido. Likus dešimt minučių iki pirmojo kėlinio pabaigos, lietuvės atsiliko vos dviem įvarčiais (10:12), tačiau tuomet pralaimėjo atkarpą 1:7 ir prieš antrąjį rungtynių kėlinį turėjo aštuonių įvarčių deficitą (11:19).

Antrąjį kėlinį Lietuvos merginos pradėjo solidžiai ir priartėjo iki penkių įvarčių (17:22), tačiau tuomet varžovės vėl atsakė rezultatyviu žaidimu ir susigrąžino turėtą pranašumą (25:17). Į šį varžovių spurtą lietuvės jau atsakyti neįstengė ir Čekija užtikrintai baigė rungtynes. Lyderes paskutinėmis susitikimo minutėmis ilsinusi Lietuvos rinktinė pralaimėjo 22:37.

Lietuvos rinktinei 5 įvarčius pelnė Austėja Rimkutė, 4 – Beatričė Ruseckaitė, po 3 – Aušra Šponė, Inga Sadauskaitė ir Ugnė Kavalenkaitė, po 2 – Karolina Čekuolytė ir Rusnė Markinaitė.

Sekmadienį 15 val. Lietuvos rinktinės laukia kova dėl trečiosios vietos. Mūsų šalies komandos varžove bus Turkijos ir Šveicarijos poros pralaimėtoja.