Lietuvos boksininkas T. Tamašauskas pateko į pasaulio čempionato aštuntfinalį | Diena.lt

LIETUVOS BOKSININKAS T. TAMAŠAUSKAS PATEKO Į PASAULIO ČEMPIONATO AŠTUNTFINALĮ

• 0

Lietuvos boksininkas Tadas Tamašauskas tęsia kovą dėl pasaulio čempionato medalio. Jekaterinburge (Rusija) vykstančiose planetos pirmenybėse lietuvis iškovojo antrą pergalę ir pateko tarp šešiolikos stipriausiųjų.

Svorio kategorijos iki 91 kg antroje preliminarioje kovoje T. Tamašauskas taškais 4:1 nugalėjo aštuntuoju pasaulio čempionate skirstytą marokietį Younessą Baallą. Antradienį vyksiančiame aštuntfinalyje T. Tamašauskas pirštines surems su bulgaru Radoslavu Pantalejevu.

Šešioliktfinalio barjero nepavyko įveikti kitiems Lietuvos boksininkams, kurie burtų dėka pateko į antrą etapą.

Svorio kategorijoje iki 57 kg Edgaras Skurdelis po atkaklios kovo taškais 1:4 pralaimėjo marokiečiui Mohamedui Hamoutui.

Svorio kategorijoje iki 75 kg Vytautas Balsys 0:5 turėjo pripažinti airio Maiklo Nevino pranašumą.

Pasaulio čempionai paaiškės rugsėjo 21 dieną vyksiančiuose finaluose. Čempionate kovoja 365 boksininkai iš 78-ių valstybių, iš viso vyks net 357 kovos.