Lietuvos jaunių rinktinė pergalingai pradėjo pasaulio čempionatą | Diena.lt

LIETUVOS JAUNIŲ RINKTINĖ PERGALINGAI PRADĖJO PASAULIO ČEMPIONATĄ

Elektrėnuose vykstančio pasaulio jaunių (iki 18 metų) ledo ritulio čempionato II diviziono A grupės turnyro pirmosiose rungtynėse sekmadienį Lietuvos rinktinė 6:3 (1:1, 3:2, 2:0) nugalėjo Estijos komandą.

Mūsų šalies komandai įvarčius pelnė Arnas Palšauskas (11 min.), Lukas Washco (25), Avgustinas Silinas (27), Rojus Plepys (28), Jaromiras Šusterovas (41) ir Martynas Miliūnas (60).

Antrojo kėlinio pradžioje estai pirmavo 2:1, bet mūsiškiams pavyko persverti rezultatą savo naudai ir įgyti dviejų įvarčių pranašumą 4:2. Estai sumažino atsilikimą, bet trečiojo kėlinio pradžioje pasižymėjęs J. Šusterovas sugrąžino dviejų įvarčių persvarą, o paskutinę mačo minutę lietuvių pergalę įtvirtino M. Miliūnas.

Balandžio 9 dieną Lietuvos rinktinė žais su Lenkija, balandžio 10 dieną – su Ispanija, balandžio 12 dieną – su Pietų Korėja, o balandžio 13-ąją – su Rumunija. Turnyro nugalėtoja iškops į I diviziono B grupę.