Lietuvos plaukimo čempionate R. Meilutytė iškovojo dar vieną aukso medalį | Diena.lt

LIETUVOS PLAUKIMO ČEMPIONATE R. MEILUTYTĖ IŠKOVOJO DAR VIENĄ AUKSO MEDALĮ

• 3

Klaipėdoje vykstančiame Lietuvos plaukimo čempionate auksine žuvele tituluojama Rūta Meilutytė iškovojo antrą aukso medalį.

50 m krūtine rungties finale penktadienio vakarą R. Meilutytė nuplaukė per 29,33 sek. ir užėmė pirmąją vietą.

Kaip portale kauno.diena.lt rašyta anksčiau, ketvirtadienis plaukikei taip pat buvo sėkmingas. Sportininkė triumfavo 100 metrų plaukimo krūtine rungties finale rezultatu 1:05:23. R. Meilutytė pagerino rytinėje atrankoje pažymėtą laiką, kuris buvo 1 minutė bei 7,53 sekundės.

O plaukimo peteliške distancijos finale plaukikė tapo vicečempione ir iškovojo sidabro medalį įveikusi nuotolį 26,29 sek. laiku.

Atvirame Lietuvos plaukimo čempionate dalyvauja daugiau kaip 280 sportininkų.