Lietuvos rankinio lygoje – „Granito-Gajos-Kario“ ekipos pergalė | Diena.lt

LIETUVOS RANKINIO LYGOJE – "GRANITO-GAJOS-KARIO" EKIPOS PERGALĖ

• 0

Nukeltose Vivus.lt vyrų rankinio lygos rungtynėse sostinėje vietos HC "Vilnius" antradienį po atkaklios ir permainingos kovos 26:28 (14:12) pralaimėjo Kauno "Granito - Gajos - Kario" rankininkams.

Pasak pranešimo, likus žaisti minutę ir dvidešimt šešias sekundes, o rezultatui esant 26:27, buvo skirtas 7 metrų metimas ir pašalintas 2 minutėms Paulius Šarkauskas. Jūris Aganauskas stojo realizuoti 7 metrų metimo, tačiau Tadas Sveikauskas atrėmė smūgį ir neleido išlyginti rezultato.

Kitoje kauniečių atakoje 2 minučių nuobaudą užsidirbo vilnietis Paulius Verbickas, nors HC "Vilniaus" ekipa sugebėjo apsiginti, tačiau skubėdami į lemiamą ataką suklydo ir Deivydas Virbauskas pelnė paskutinį įvartį į Vilniaus vartus.

Pralaimėjusiems 7 įvarčius pelnė Petras Raupėnas, po 6- Šarūnas Sakalauskas ir Jūris Aganauskas.

Nugalėtojų gretose 9 įvarčiais pasižymėjo Vaidas Drevinskas (1 iš 7 m), po 5 pridėjo Paulius Šarkauskas ir Deivydas Virbauskas.

29-ą rungtynių minutę raudona kortele buvo nubaustas "Granito - Gajos - Kario" žaidėjas Aurimas Balčiūnas.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Pasvalio "Rankininkas-SM"                    4 0 0 4  96:127 0

Likusios nukeltos rungtynės įvyks trečiadienį Vilniuje, kuriose susitiks vietos VHC "Šviesa" ir Varėnos "Ūla".