M. Narauskas: dviejų lygiųjų paeiliui tikrai nebus | Diena.lt

M. NARAUSKAS: DVIEJŲ LYGIŲJŲ PAEILIUI TIKRAI NEBUS

"Dviejų lygiųjų paeiliui tikrai nebus", – taip būsimos dvikovos su brazilu Rodrigu Mineiro baigtį įvardijo Mindaugas Narauskas.

R.Mineiro atsiprašė

M.Narauskas ir R.Mineiro ringe susitiks rugsėjo 21-ąją Kaune rengiamame turnyre "Dream Boxing & KOK World Series 2018".

Kovotojų akistata vyks "Žalgirio" arenoje – ten pat, kur beveik prieš metus jie talžėsi iki kraujo, tačiau teisėjai paskelbė lygiąsias.

Takąrt toks sprendimas kaip reikiant įaudrino R.Mineiro: jis pareiškė, kad dar sugrįš į Kauną ir nepaliks akmens ant akmens, taip pat pažėrė ir aštresnių provokuojančių frazių, apsižodžiavo su Mindaugo treneriu Mariumi Misiūnu, tad priminti elementarių mandagumo ir pagarbos taisyklių brazilui į ringą įsiveržė net Lietuvos sirgaliai.

"Tąkart, pasibaigus turnyrui, ramiai pasikalbėjome, jis pripažino pasikarščiavęs, atsiprašė. Supratau jį – nesuvaldė emocijų. Kita vertus, kova buvo išties labai sunki, nervinga. Atidavėme visas jėgas", – prisiminęs 2017-ųjų akistatą kalbėjo M.Narauskas.

20-metis Kauno "Titano" klubo kovotojas pabrėžė, kad ir šįkart jam papildomos motyvacijos neprireiks.

"Ginsiu savo miesto garbę, tikiuosi, kad "Žalgirio" arenoje sirgalių bus dar daugiau nei pernai. Manau, jie galės pasveikinti nugalėtoją, nes dviejų lygiųjų paeiliui tikrai nebus", – tvirtino M.Narauskas.

Stipriausias Europoje

Trenerio M.Misiūno auklėtiniui turnyras "Dream Boxing & KOK World Series 2018" bus pirmasis išbandymas naują sezoną.

"Nuo 2017-ųjų rudens laimėjau keliolika itin svarbių dvikovų, tapau Europos muai tai profesionalų lygos ir mėgėjų čempionu", – sakė M.Narauskas, pažymėjęs, kad pergalės Turkijoje ir Čekijoje jam itin reikšmingos.

Neabejokime – apie M.Narauską dar daug išgirsime.

Per profesionalų lygos (EML) varžybas Antalijoje kaunietis (svorio kategorija iki 72,57 kg) tą patį vakarą į ringą žengė tris kartus: pirmiausia įveikė italą Andrea Gollone, po to nokautais – čeką Vlastimilą Barinką ir galiausiai finale – ispaną Arizą Colchoną.

"Lietuvis nebuvo favoritas, M.Narausko galimybes specialistai vertino gerokai kukliau nei jo konkurentų, tačiau dvikova po dvikovos šis vaikinas savo aštriomis atakomis vis lengviau tvarkėsi su varžovais. Neabejokime – apie M.Narauską dar daug išgirsime", – rašė Vokietijos muai tai federacijos atstovė Nina Schumacher.

Prahoje surengtame mėgėjų muai tai čempionate Mindaugas privertė kapituliuoti Danijos atstovą Ramizą Uglą, turką Arifą Adilą Giulerą ir finale 29:28 – Izraelio sportininką Roie Ullmaną.

"Pirmą raundą jam pralaimėjau, tačiau kiti susiklostė geriau, – apie dvikovą su R.Ullmanu kalbėjo M.Narauskas. – Jeigu nepavyksta įveikti varžovą jėga, tuomet reikia mėginti gudrumu."

Kovojo po atviru dangumi

Iš šiemet liepą Italijoje įvykusio turnyro "Trieste Fight Night" kaunietis parsivežė ne vien pagrindinį trofėjų, bet ir neišdildomų įspūdžių.

Sportininkai kovojo Triesto prieplaukoje, po atviru dangumi. M.Narauskas antrą raundą nokautavo 2012-ųjų Europos kikbokso čempionato prizininką kroatą Teo Mikeličių.

Nokautas – neginčytinas pranašumo įrodymas, o ir teisėjams nereikia sukti galvos.

"Žiūrovai labai emocingai reagavo į tai, kas vyko ringe, tačiau jie plojo ne vien saviškiams, bet ir kitų šalių kovotojams – už efektingus smūgius, šou elementus", – pasakojo "Titano" atstovas.

Mindaugas tebeprisimena ir pačią greičiausią pergalę, kai nokautavo priešininką vos prasidėjus kovai.

"Tai įvyko, regis, jau per pirmąsias kelias akistatos sekundes. Nokautas – neginčytinas pranašumo įrodymas, o ir teisėjams nereikia sukti galvos", – sakė Europos muai tai čempionas.

Prieš šešerius metus "Titano" klube pas trenerį Valdą Valančių karjerą pradėjęs M.Narauskas ketina sportuoti, kol leis sveikata ir bus noro.

"Yra kovotojų, kuriems – per trisdešimt, tačiau jie – geros fizinės formos. Svarbu reguliariai ir nuosekliai treniruotis, nes bet kokia pertrauka pareikalauja atlikti vis daugiau papildomų namų darbų, o jiems irgi reikia rasti laiko. Kad nereiktų plėšytis, tokiais atvejais verčiau nuspręsti, ką rinktis – ringą ar tapti žiūrovu", – svarstė Lietuvos muai tai žvaigždė.

GALERIJA

  •  2017-aisiais „Žalgirio“ arenoje daug aistrų sukėlusią kruviną akistatą lietuvis ir brazilas pratęs šiemet rugsėjį.
  • M. Narauskas: dviejų lygiųjų paeiliui tikrai nebus
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS