Ministrė sveikino Pasaulio moterų bokso čempionę G. Stonkutę | Diena.lt

MINISTRĖ SVEIKINO PASAULIO MOTERŲ BOKSO ČEMPIONĘ G. STONKUTĘ

  • 0

Švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė ketvirtadienį ministerijoje susitiko ir dar kartą su pergale pasveikino Pasaulio moterų bokso čempione tapusią Gabrielę Stonkutę.

„Labai jaudinausi, labai sirgau už jus. Visa Lietuva didžiuojasi jūsų pasiekimu. Dabar esate geriausia pasaulyje ir dar labai daug pergalių laukia ateityje“, – sveikindama sportininkę kalbėjo ministrė. Ministrė sportininkei perdavė ir Vyriausybės padėką.

Turkijoje gegužę vykusiame pasaulio moterų bokso čempionate 21-erių lietuvė laimėjo auksą svorio kategorijoje iki 81 kg. Tai pirmas Lietuvos atstovų laimėtas auksas pasaulio bokso čempionatuose per visą istoriją. Kaip pasakojo pati sportininkė, šis sezonas jai buvo labai permainingas, netrūko skaudžių pralaimėjimų, bet ji nepasidavė ir debiutas suaugusiųjų Pasaulio čempionate buvo sėkmingas. Rudenį ji planuoja dalyvauti Europos čempionate.

Pernai Gabrielė iškovojo sidabro medalį Europos jaunimo iki 22 metų čempionate svorio kategorijoje iki 75 kg.

Ministrė sveikino bei dėkojo ir sportininkės treneriui Vidui Bružui už atsidavimą savo darbui, už gebėjimą atrasti ir suprasti jaunus sportininkus, juos ugdyti, palaikyti. V. Bružas išugdė ir treniruoja ne vieną sėkmingą šalies boksininką, tarp jų – ir šįmet pavasarį pasaulio profesionalų bokso čempiono vardą iškovojusį Eimantą Stanionį.

GALERIJA

  • Ministrė sveikino Pasaulio moterų bokso čempionę G. Stonkutę
  • Ministrė sveikino Pasaulio moterų bokso čempionę G. Stonkutę
ŠMSM nuotr.
Rašyti komentarą
Komentarai (0)

SUSIJUSIOS NAUJIENOS