Moterų žolės riedulio pirmenybių bronzą vilnietės iškovojo Šiauliuose | Diena.lt

MOTERŲ ŽOLĖS RIEDULIO PIRMENYBIŲ BRONZĄ VILNIETĖS IŠKOVOJO ŠIAULIUOSE

• 0

Paskutiniosiose 2015-2016 metų sezono Lietuvos moterų žolės riedulio čempionato A diviziono rungtynėse Vilniaus „Žuvėdra-Archyvų sistemos“ išvykoje po baudinių serijos 6:4 (pagrindinis rungtynių laikas – 3:3, I kėlinys – 2:1) nugalėjo Šiaulių „Sporto gimnaziją-SM Klevą“ ir laimėjo mažojo finalo seriją 2-0.

Pirmųjų rungtynių likimas taip pat paaiškėjo baudinių serijoje, kurią vilnietės laimėjo 3:0 (pagrindinis rungtynių laikas – 0:0).

Pasak pranešimo, antrajame mače šiaulietės pasižymėjo pirmosios, kai 8–ą min. įmušė 7 metrų baudinių. Į šį smūgį viešnios atsakė trimis taikliais smūgiais ir po dviejų iš eilės Kotrynos Kartanovič įvarčių 36–ą min. jau buvo priekyje 3:1.

Šiaulių komanda nuo pralaimėjimo išsigelbėjo per paskutiniąsias septynias minutes, kuomet sugebėjo išlyginti rezultatą.

7 metrų baudinių serijoje šeimininkėms vienintelį sėkmingą bandymą iš keturių (trečiąjį) atliko Rimantė Gudeliauskytė. Tuo metu vilniečių komandoje Ugnė Chmeliauskaitė pirmuoju bandymu įveikė Deimantė Silevičiūtę, K. Kartanovič vartininkei pralaimėjo, bet seriją taikliais smūgiais užbaigė Ugnė Aučynaitė ir Deimantė Stankutė.

Rungtynių statistika:

Šiaulių „Sporto gimnazija-SM Klevas“ - Vilniaus „Žuvėdra–Archyvų sistemos“ 3:3 (1:2). 7 m baudiniai - 1:3.
Įvarčiai: 1:0 M. Kontutytė (8 iš 7 m), 1:1 D. Stankutė (28), 1:2 K. Kartanovič (35), 1:3 K. Kartanovič (36), 2:3
M. Kontutytė (63), 3:3 R. Gudeliauskytė (65).
Žaliosios kortelės: A. Žasinaitė (50; „Sporto gimnazija-SM Klevas“), M. Karlikauskytė (64; „Sporto gimnazija-SM Klevas“).
Teisėjos: K. Mockaitytė, V. Bagdanskienė.