Olimpiados buriavimo regatoje paaiškėjo čempionai moterų bei vyrų „470“ klasėse | Diena.lt

OLIMPIADOS BURIAVIMO REGATOJE PAAIŠKĖJO ČEMPIONAI MOTERŲ BEI VYRŲ „470“ KLASĖSE

• 0

Ketvirtadienį XXXI vasaros olimpinėse žaidynėse Brazilijoje paaiškėjo buriavimo regatos medalių savininkai moterų bei vyrų „470“ klasėse.

Moterų varžybų čempionėmis tapo britės Hannah Mills ir Saskia Clark, kurios prieš ketverius metus tėvynėje tenkinosi sidabru. Jau anksčiau auksą užsitikrinusios britės ketvirtadienį finaliniame plaukime finišavo aštuntos ir surinkusios 44 baudos taškus, net 10 taškų aplenkė Londono žaidynių čempione naujazelandietes Jo Aleh ir Polly Powrie.

Bronzos medaliai įteikti prancūzėms Camillei Lecointre ir Helenai Defrance – 62 baudos taškai.

Vyrų varžybas laimėjo trečioje olimpiadoje startavę kroatai Simea Fantela ir Igoris Marenicas. 2008-aisiais Pekine užėmę penktą vietą, o po ketverių metų Londone likę šeštojoje pozicijoje kroatai ketvirtadienį finalinį plaukimą baigė aštunti ir, surinkę 43 baudos taškus, 15 taškų aplenkė favoritais laikytus australus Ryaną Williamą bei Blecherį Matthew, kuris su kitu partneriu tapo čempionu Londone.

Bronzos medaliais, surinkę taip pat 58 baudos taškus, bes nusileidę australas finaliniame plaukime, tenkinosi Graikijos buriuotojai – Panagiotis Mantis ir Pavlos Kagialis.