P. Strazdas nepateko į Europos plaukimo čempionato finalą | Diena.lt

P. STRAZDAS NEPATEKO Į EUROPOS PLAUKIMO ČEMPIONATO FINALĄ

• 0

Izraelyje vykstančiame Europos plaukimo čempionato trumpame (25 metrų ilgio) baseine ketvirtadienį atrankoje startuos penki lietuviai.

Pirmasis iš Lietuvos plaukikų startavęs Povilas Strazdas 200 m nuotolį laisvu stiliumi įveikė per 1 minutę 47,22 sekundės ir antrajame plaukime finišavo septintas, o bendroje įskaitoje liko dvidešimtas tarp 37-ių atrankos dalyvių. iki finalinio aštuntuko lietuviui pritrūko 2,49 sekundės.

Greičiausiai šį nuotolį atrankoje plaukė belgai Glenas Surgeloose'as (1:42,94) ir Pieteris Timmersas (1:43,33) bei pasaulio rekordininkas vokietis Paulas Biedermanas (1:43,46).

Ketvirtadienį atrankoje iš lietuvių dar startuos Andrius Šidlauskas, Giedrius Titenis (abu 200 m krūtine), Gytis Stankevičius ir Danas Rapšys (abu 100 m nugara).