Paaiškėjo Lietuvos studentų tinklinio čempionai | Diena.lt

PAAIŠKĖJO LIETUVOS STUDENTŲ TINKLINIO ČEMPIONAI

• 0

Po neįtikėtinų kovų maratono po Šiaulių universiteto stogu, vėlyvą sekmadienio vakarą paaiškėjo 2015-2016 metų Nacionalinės studentų tinklinio lygos (NSTL) čempionai.

Jais tapo Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) merginos ir Šiaulių universiteto (ŠU) vaikinai.

Atkaklios kovos ir studentų sportinis charakteris džiugino žiūrovų akis ir stebino varžybų stebėti atvažiavusius garbius svečius: Šiaulių miesto merą Artūrą Visocką, Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentą doc. dr. Česlovą Garbaliauską, NSTL prezidentą Jūrą Banį ir Šiaulių universiteto rektorių prof. Donatą Jurgaitį.

Varžybų pusfinalyje merginų grupėje Lietuvos sporto universitetas (LSU) įveikė Mykolo Riomerio universiteto (MRU) tinklininkes 3:1 (23:25, 25:23, 25:22, 25:19), o VDU komanda 3:0 (25:12, 25:10, 25:20) nepaliko jokių vilčių Vilniaus universiteto (VU) studentėms.

Vaikinų grupės pusfinalio rungtynėse ŠU tinklininkai 3:0 (25:13, 25:19, 25:18) nugalėjo Klaipėdos universitetą (KU), o Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) komanda po atkaklios, penkių setų kovos visų žiūrovų nuostabai 2:3 (25:17, 25:22, 22:25, 24:26, 13:15) pralaimėjo LSU studentams.

Finalinės vaikinų kovos tapo tikra tinklinio savaitgalio Šiauliuose puošmena. Jame susitiko LSU ir ŠU komandos. Dramatišką ir permainingą penkių setų kovą, privertusią žiūrovus aikčioti kiekvieną kartą kamuoliui palietus grindis, dideliam Šiaulių komandos sirgalių džiaugsmui 3:2 (25:22, 22:25, 25:19, 17:25, 15:13) laimėjo varžybų šeimininkai, ŠU studentai.

Bronzos medaliai atiteko VGTU komandai, kuri mažajame finale 3:0 (25:13; 25:22; 25:20) įveikė KU tinklininkus.

Merginų čempionėmis be didesnio vargo tapo VDU studentės, finale 3:0 (25:20, 25:21, 25:21) įveikusios LSU tinklininkes. Trečioji vieta atiteko MRU komandai, mažajame finale 3:0 (25:23; 25:13; 29:27) laimėjusiai prieš VU tinklininkes.

Iškilmingo varžybų Šiaulių universitete uždarymo metu buvo paskelbti ir apdovanoti geriausi komandų ir finalinio turnyro žaidėjai.

Geriausiais NSTL finalų žaidėjais pripažinti VDU žaidėja Viltė Makauskaitė ir LSU studentas Gilbertas Kerpė. Studentams apdovanojimus įteikė Lietuvos studentų sporto asociacijos prezidentas Č. Garbaliauskas ir NSTL prezidentas J. Banys.

J. Banys dėkojo Šiaulių universitetui už nuoširdų darbą organizuojant Lietuvos studentų tinklinio čempionato finalines varžybas ir surengus studentams tikrą šventę, o rėmėjams "Macron", "Smilga Beauty Lab", "Ranchers", "Sporto kalvė" už galimybę nustebinti ir pradžiuginti tinklininkus gražiais ir gardžiais prizais.

2015-2016 m. sezono Lietuvos studentų tinklinio komandų išsidėstymas ir geriausi žaidėjai: