Pakaunėje – greičio automodelių čempionatas | Diena.lt

PAKAUNĖJE – GREIČIO AUTOMODELIŲ ČEMPIONATAS

• 0

Birželio 2–4 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos Jono Kochanausko greičio automodelių trasoje vyko atviras Lietuvos moksleivių ir jaunimo greičio automodelių čempionatas. Be gimnazijos sportininkų, varžybose dalyvavo automodeliuotojai iš Rygos „Annas 2“ techninės kūrybos namų. Sportininkai varžėsi trylika automodelių klasių ir stiprių vyrukų, modelių išsukėjų, rungtyje.

Geriausiu išsukėju tapo Danielius Petrauskas, antrą vietą laimėjo Eimantas Meiliūnas, trečias – Danyla Legeza iš Rygos „Annas 2“ klubo.

Geri rezultatai pasiekti visose modelių klasėse, o „AM-2“ klasėje – naujas trasos rekordas (162,448 km/val.).

E-1 D klasėje nugalėjo Vladislavas Lopato, antras liko Aleksandras Michailovas, trečias – E. Meiliūnas. E-2 D klasėje nugalėjo E. Meiliūnas, antra vieta atiteko Danieliui Petrauskui, trečia – Edvinui Leskauskui.

E-1 Junior klasėje laimėjo A. Michailovas, antrą vietą iškovojo V. Lopato, trečią – E. Meiliūnas. E-2,11 Junior klasėje nugalėjo D. Petrauskas, antras – E. Leskauskas, trečias – D. Legeza. E-3B Junior klasėje nugalėjo E. Leskauskas, antra vieta atiteko D. Petrauskui, trečia – Ryčiui Rimkui.

Modelių-kopijų klasėje K-1 nugalėjo V. Lopato, antras liko R. Rimkus. K-2 klasėje nugalėjo Nedas Leskauskas, antras – D. Legeza, trečias – Emilis Ročka.

RALLY klasėje laimėjo Benas Adomavičius, antras V. Lopato, trečias A. Michailovas. TEMP klasėje pirmas buvo V. Lopato, antras – B. Adomavičius, trečias – Ernests Bačkovskis.

AM-1 klasėje nugalėjo Žanas Šukajevas, antroje vietoje palikdamas E. Bačkovskį, o trečioje – E. Meiliūną. AM-2 klasėje nugalėjo Ričardas Pugačas , antra vieta atiteko D. Petrauskui, trečia – E. Leskauskui.

Nacionalinėje klasėje AERORITMAS nugalėjo E. Meiliūnas, antras – E. Leskauskas, trečias – Arnas Klimavičius.

Nugalėtojai ir prizininkai pasipuošė medaliais, išsidalijo prizus, o visus varžybų dalyvius nudžiugino saldi gimnazijos administracijos dovana – du didžiuliai šakočiai.

Liepos 7–9 d. Jono Kochanausko trasoje vyks FEMA reglamento Lietuvos „Grand Prix“ meistrų greičio automodelių varžybos ir Europos taurės etapas.