Pasaulio čempionatą Rusija pradėjo pergale prieš Švediją | Diena.lt

PASAULIO ČEMPIONATĄ RUSIJA PRADĖJO PERGALE PRIEŠ ŠVEDIJĄ

• 0

Vokietijoje ir Prancūzijoje penktadienį prasidėjo pasaulio ledo ritulio čempionatas, kuriame pergalingai startavo Suomijos ir Rusijos rinktinės.

Pirmosios A grupės rungtynėse Rusijos ledo ritulininkai po atkaklios kovos ir bulitų serijos 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 0:0, 1:0) palaužė Švedijos rinktinę.

Elias Lindholmas 15-ąją minutę išvedė švedus į priekį, o rusas Sergejus Andronovas lygybę atstatė 44-ąją minutę.

Bulitų serijoje trys švedai nesugebėjo įmušti, o Rusijos rinktinės gretose pasižymėjo Nikita Gusevas ir Artemijus Panarinas.

B grupės pirmosiose rungtynėse pasaulio vicečempionė Suomijos rinktinė tik po atkaklios kovos 3:2 (2:0, 0:1, 1:1) palaužė Baltarusijos ledo ritulininkus.

Sebastianas Aho (3 min.) ir Oskaras Osala (6 min.) tik prasidėjus susitikimui išvedė Suomiją į priekį, tačiau baltarusiai sugebėjo atsitiesti ir išlyginti rezultatą, kai pasižymėjo Jegoras Šarangovičius (39-ą min.) ir Jevgenijus Kovyršinas (45-ą min.). Vis dėlto 50-ąją minutę pergalingą įvartį pelnė Veli-Matti Savinainenas.

A grupėje Kelne žaidžia JAV, Rusija, Slovakija, Švedija, Italija, Vokietija, Latvija, Danija.

B grupėje Paryžiuje rungtyniauja Čekija, Kanada, Baltarusija, Suomija, Šveicarija, Slovėnija, Norvegija, Prancūzija.