Penkiakovininkas J. Kinderis kovos pasaulio taurės etapo Vengrijoje finale | Diena.lt

PENKIAKOVININKAS J. KINDERIS KOVOS PASAULIO TAURĖS ETAPO VENGRIJOJE FINALE

• 0

Vengrijoje vykstančiame pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės trečiajame etape vyrų atrankos varžybų barjerą sėkmingai įveikė vienintelis varžybose dalyvavęs lietuvis Justinas Kinderis.

Vilniečiui ramią dieną užtikrino įspūdingas pasirodymas atrankos A grupės fechtavimosi rungtyje, kurioje jis laimėjo 24 kovas iš 32 (264 taškai) ir tapo nugalėtoju.

Plaukime J. Kinderis buvo 29-as, tačiau bendrojoje įskaitoje tai leido dalintis pirmąją vietą su austru Gustavu Gustenau.

Bėgimo ir šaudymo rungtyje lietuvis galėjo taupyti jėgas ir ramiai finišavo kelialapius į finalą iškovojusioje pirmojoje grupėje kartu su egiptiečiu Ahmedu Elgendy, kazachu Vladislavu Miščenka bei austru Patricku Dogue. Visa ši ketveriukė atrankoje surinko po 1145 taškus.

1 sekunde nuo jų finiše atsiliko G. Gustenau ir turkas Bugra Unalas.

Vyrų varžybų finalas vyks šeštadienį, o penktadienį moterų finale varžysis Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, Gintarė Venčkauskaitė-Juškienė ir Ieva Serapinaitė.