Pirmoji Lietuvos ledo ritulininkų nesėkmė planetos pirmenybėse Olandijoje | Diena.lt

PIRMOJI LIETUVOS LEDO RITULININKŲ NESĖKMĖ PLANETOS PIRMENYBĖSE OLANDIJOJE

• 0

Pirmą nesėkmę Olandijoje vyksiančio pasaulio ledo ritulio čempionato I diviziono B grupės šešių komandų turnyre patyrė ir į ketvirtą vietą smuktelėjo Lietuvos (3 tšk.) rinktinė.

Antradienį antrosiose antrojo turo rungtynėse Lietuvos ledo ritulininkai 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) nusileido pirmąją pergalę iškovojusiai ir į antrą vietą pakilusiai Kroatijos (4 tšk.) ekipai.

Lietuviai pirmavo po tikslaus Ugniaus Čižo (17:42) smūgio.

Nugalėtojams po įvartį pelnė Nathanas Perkovichius (30:56), Andy's Sertichius (33:34), Ryanas Kinasewichius (46:26) ir Andrew Murray'us (59:26).

Grupėje pirmauja antrąją pergalę iškovojusi Didžiosios Britanijos (5 tšk.) rinktinė, pirmajame antrojo turo susitikime 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) įveikusi antrą nesėkmę iš eilės patyrusius autsaiderius Estijos ledo ritulininkus.

Su estais lietuviams pirmenybėse teks žaisti ketvirtadienį, o britais - sekmadienį.

Trečiosiose antrojo turo rungtynėse antradienį susitinka Pietų Korėjos ir Olandijos ekipos.

I diviziono B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai, po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Didžioji Britanija   2 1 1 0 0  5:3  5
2. Kroatija             2 1 0 1 0  6:4  4
3. Pietų Korėja         1 1 0 0 0  7:3  3
4. Lietuva              2 1 0 0 1  2:4  3
5. Olandija             1 0 0 0 1  0:1  0
6. Estija               2 0 0 0 2  4:9  0

B grupės turnyrą laimėjusi rinktinė iškovos kelialapį į I diviziono A grupę, o paskutinėje vietoje likusi ekipa iškris į II divizioną.